• metrobusun vatan sasmazin klibindeki gibi olmasina neden olmustur.
  • beklediğimdir. bilimum kış içeceklerim hazır, pijamam bile konsepte uygun, gel artık gel:(
    küçükken okul tatil oluyo diye seviyorum sanıyorlardı, yarın sabahın köründe otobüsler çalışmayacak derecede yağsa yine gitmem gereken işim var ama yağsın istiyorum çıkar ilişkisi değil benimki seviyorum işte var mı diyeceğiniz?
    edit: geldi geldiii:-)
    an itibariyle beşiktaş semalarından yere iniyo narin narin, sevmediğim haliyle, lapa lapa yağsa bile beni mutlu etmeye yetti:-)
  • geliyor gönlümün efendisi.
  • meteoroloji 2 gün hic durmadan kar yagacak dedi. ıstanbulda okullar simdiden tatil edildi ama adamlar gelmis buraya "tutacağını zannetmiyorum" yazıp gidiyor. lan bi araştırın bi okuyun sonra o salak yorumunuzu kendinize saklayın.
  • an itibari ile bahçelievler tarafında fena yardırmaktadır. dışarıya çıkıp kardan adam yapasım var. gelmek isteyen? şaka lan şaka siktirin gidin. ben kendi adamımı kendim yaparım.
  • eski yıllardaki gibi sevinemiyorum. çünkü iş yerinin tatil olma gibi bir durumu yok.
  • güncelleme yapayım biraz;

pazartesi çok yoğun kar yağışı olacak. salı günü de devam edecek kar yağışı ancak pzts günü kadar olmayacak. çarşamba - perşembe kuru soğuk var. cuma tekrar geliyor kar. üstelik bu sefer cuma-cmts-pazar aralıksız yağış şeklinde olabilir. ne kadar kar yağacağını bu hafta öğreniriz.

bu seferki sistem sadece deklerden oluşmuyor. hem dek hem siklon var. haftaya cuma ise çıktılar bu şekilde ilerlemeye giderse tabiri caizse kara gömüleceğiz çünkü blokaj gelecek ve sistem üstümüze çöreklenecek.

sen kahin misin diyenlere; valla twitter'dan aldım size satıyorum *
  • atakoy bakirkoy tarafinda pek bir etkisi aolmayan yagis. e karsiya geldik uskudar camlica falan buralarda da abartilacak bir durum yok. nereyi felc etti bu yagis acaba? birde bu kadar karda okul tatil olsun diye bekleyen ergenler var. lan biraz hayatin zorluklarina alisin bebeler.
  • hava sıcaklıkları yeterince düşmediği için şu an yerde kar örtüsü oluşmuyor, ama bugün sıcaklık gerçekten çok hızlı düştü. wowturkey'deki meteoroloji tahmini yapan elemanlara göre yağış 2 3 gün sonra kesilecek ama sıcaklıklar düşük devam edeceği için biriken kar erimeyecek, 23'ünden sonra gelecek yeni yağışlarla aralıklarla şubat'ın ilk haftasına kadar kar yağışı devem edecekmiş. şartlar gerçekleşirse 87 kışının rekorunun kırılabileceğini söyleyenler de var.

ilgili tahminlerin yapıldığı sayfa şurada ama yüzlerce mesaj yazıldığı için takibi zor.
    http://wowturkey.com/…ewtopic.php?p=4741405#4741405
  • 6.45'te kucukyali'dan yola cikan arabanın 8.39 itibariyle hala anadolu yakasında olmasının müsebbibi yağış. hic arabayı stop ettirmeden mecidiyeköy'den u dönüşü yapsak aksam eve anca gideriz.

varış editi: 9.12 itibariyle plaza otoparkindayiz. yiter kardeşim nedir bu beyaz yakalilarin cektigi!?
hesabın var mı? giriş yap