• 1 ağustosta gaydim, 2 ağustos sabahı straight oldum seçeneği olmadığı için geçerliliği olmayan anket. utan eşkisözlük!
  • an itibariyle 14.46 % olan biseksuellerin içindeki bagyanlara selam eder, kendilerini hemcins eşleriyle beraber ağırlamaktan onur duyacağımi belirtirim.
  • bir panseksüel olarak bana yer verilmediğini görüp kendimi dışlanmış hissettiğim için yanıt vermeyeceğim ankettir. ulan...! bi dakka....

edit: ek: gelen bir soru:
    panseksüel ne şakacı yunan tanrısı pan'ı mı sikiyo'su'n.

he canım hee, boş zamanlarımda yunan tanrılarıyla halvet oluyorum... te allaam yaa :)
  • ibneleri detaylı anketleseydiniz dediğimdir. * aktif mi pasif mi cd mi travesti mi transeksüel mi.
  • aseksüel seçeneğini işaretleyenler sadece trollemiş sanırım. bu sözlükte aseksüel birinin olma ihtimali... kıyaslayacak bir şey bulamadım. yok öyle bir ihtimal.

edit: keşke eşcinselleri gay lezbiyen diye ayırsaydınız da biz de bileydik kaç kişi olduklarını. bir arkadaşın arkadaşı lezbiyen birini arıyor olabilir yani birini bulabileceğine dair umut olurdu belki kızcağıza...
  • sözlükteki eşcinselliği destekleyici girileri ele aldığımızda anketteki oran oldukça düşük çıkmıştır
  • tüm olasılıkları kapsayan bir anket, sevdim.

-a
    -b
    -hiçbiri
    -hepsi

(bkz: mutually exclusive collectively exhaustive)

edit: bir de tabii masaya sandalyeye arabaya ya da ata eşeğe hallenen insanlar var, onları unutmuşum.
  • sözlükteki eşcinselleri desteklemek için eşcinsel olmak sartı gerekmediğinden anketteki oranları düşük çıkmış olabilecek ankettir.
  • yine çoğunluk içinde olmadığım anket
  • "delik olsun yeter" ve "damacana" şıklarının neden olmadığını merak ettiğim anket.
hesabın var mı? giriş yap