• eveeet, an itibariyle ntvspor'da tekrarı verilen maç. bakalım olcay bu sefer atabilecek mi.
  • ba'nın secde ettiği çim saha olimpiyatta olsa her şeyin çok daha farklı olacağını gösteren maç.

nispeten hakkaniyetli bitti ve koyu bir fenerli olarak söylüyorum teknik direktöründen futbolcusuna taraftarına büyük takımsın beşiktaş.
  • halıflex gibi zeminde oynanacaktır. al sana mis gibi saha, at demba ba'nın kıllı göğsüne.
  • imi tittinhim yidiklirli iynidi
    gjhfdjdh
  • bu mac icin sadece 3 sey yazacagim.

1- asteras macinda bu zeminde top oynamak skandaldir demstim. herkes "bahane degil abi rakip de bu zeminde oynuyor" derken ben inatla, besiktas gibi top oynamak isteyen takimin bole zeminde oynamasi skandaldir demistim. skandal. bu kadar basit. şu takimi surunduruyoruz turkiyede.

2- eger bu macin hakemi halis, huseyin, baris, firat veya cüneyt olsaydi bu sahada o dakikada o kritik ve sinsi elle oynamaya gördükleri halde asla penalti vermeyeceklerdi. bunu artik besiktaslilar anlamali. takimina, teknik direktorune sahip cik. yenilse bile. cunku futbolda ne kadar iyi oynarsan oyna hakettigini alabilmen için bazen sadece hakemin adaletine muhtaç kaliyorsun.

3- ikinci devre bi duran top sirasinda cezasahasindaki fazio-demba ba itişmesinde hakem halis, huseyin, bariş, firat veya cuneyt olsaydi 100 de 90 hem fazioya hem demba baya sari kart çikaracakti. veya demba baya 2 sari olmasin diye fazioya da sari vermeyecekti.

turk futbolunun allah belasini versin. gerçi belki de bu zaten vermiş halidir.
  • besıktas kızların sen cok iyi bi adamsın ama arkadas kalalım dediği mahalle delikanlısı gibi hep en iyi mücadele var ama sonuc yok amk
  • basit bilgi candır yaklaşımıyla :

22:05'te başlayacak

star tv'de yayınlanacak maçtır
  • oturan kalksın, giyinen soyunsun, bira içen rakıya dönsün, sıçan bokunu içeri geri soksun.
    totem yapın aq. birisi çok pis büyü yapmış...
  • az önceki pozisyonla birlikte olcay'ın futbolun el verdiği koşullarca olabilecek tüm şekillerde gol kaçırdığı maç.
  • yalnız psikopat bir hakem tarafından yönetiliyor. bu kadar zevkli ve tempolu bir maç oluyorsa bunda hakemin payı çok büyük.
hesabın var mı? giriş yap