• şunun binde birini yapsaydım 50 kere lanetli çaylak olmuştum. diyeceklerim bu kadar.

unutmadan! barda ölümüne darp edilen arkadaşın başlığı vardı. ekşi yönetimi mağdur yazarı entrysini sık güncelediği için direkt uçurmuştu. hatırlatasım geldi.
  • bu ve benzeri borsa kaplanı vs gibi aktrollere de aynı sansür uygulansın.
  • gizliden giden 128 milyara atıf yapıyordur.
  • bu ayki maaşı epey dolgun olan bir aktrolldür.

not: maaşının da vergilerimizden verildiğini hatırlatmakta fayda var.
  • trol başlıklarına cevap yazmayın, tek entryde kalsın.
  • ekşisözlük akp algı merkezine dönüştü. yönetim bunlara sınırsız hesap açma izni bile vermiş olabilir. bu şartlar altında normal görünen entry ve başlık rakamları.

biz hala tanım yapmaya çalışalım!
  • ben yıllar yıllar öncesinde bir ara lanetlenmiştim. nedenine, nasılına dair bir ufak açıklama dahi alamamıştım.

oysa ki sözlüğü üstüme kurdular desek yeri.

t: demek ki işte babandan arsa kalacak bu devirde dedirten trolldür.
  • başlık başına ve entry başına prim alıyor demek ki. senelerce yazar maaşları dedik durduk, troller gerçekten yazar maaşı ve prim sistemi ile çalışıyorlar, yoksa bir insan neden bu kassın ki!!
  • muhtemelen rasim kaan aytoğu'nun tokmakçısıdır. bir daha tokmaklatıp tokmaklayamayacağı için üzüntüsünden ne yapacağını bilememektedir.
  • daha önce defalarca uçurulan vosvos hesaplarının yenisidir. ekşi sözlük maalesef bu tipe oldukça tolerans gösteriyor. normalde onlarca hesabı kapatılan biri tekrar gelip de o hesapların kendisine ait olduğunu söylediği an uçurulmalıdır. 15-20 hesapla hayrı dokunmamış sözlük'e, bu hesapla mı dokunacak?
hesabın var mı? giriş yap