• sniper'ımla çatıdan eşlik edeceğim konser.
  • 14 yaşındaki ergen kuzenimi yılın ilerleyen günlerinde bıçaklamama neden olacak konser. annesi ve babası konsere gitmesine izin vermediği için bana yakınıp atarlanan kızımıza ben olsam ben de izin vermezdim onları da anlamaya çalış dememe karşılık olarak bana köylü müsün sen ya izin vermezmiş allahım inanmıyorum ya dedi. köylü derken anlamadım dedim. hoff ya tamm knşmak istemiormm.ss dedi. bana dedi bunu bana bana biht.. dur bu başka bir şeydi.
  • konser saatinde "kandırdııııık" deyip başbakanın sahneye çıkarak ulusa sesleniş konuşması yapmasını istediğim etkinlik.
  • şakaysa komik, ciddiyse hiç komik değil.
  • konser girişinin şu şekilde olması insanlık için daha faydalı olacak gibi.
  • konserin sponsorluğunu büyümix ve cici bebe üstlenmiş.
  • hazirliklarimi tamamladigim konser.

http://i46.tinypic.com/iworgo.jpg
  • özel bir kolejde öğretmenlik yapan arkadaşım yazdı, aynen kopyalıyorum:

''bugün bizim 7. sınıfların kızları ailelerine yalan söylemişler hocalarmızla akşam programımız var gece geç döneriz diye. bir veli de okula gelmiş börek çörek getirmiş aç kalmasınlar diye. o an ortaya çıktı meğersem kaçıp konsere gideceklermiş. kadın yere yığıldı ve şu an bütün yedinci sınıflar ağlıyor.
    ben öliyim annem babam ölsün farketmez yine de gidicem o konsere diye ağlıyorlar. okulu birbirine kattılar.''

bugün itibariyle aynı arkadaştan ekleme: ''yine yedinci sınıflardan kızın biri evden kaçmış, dubaiye gidicem diye, onunla uğraşıyoruz''

umarım veliler bunca rezilliği, sıkıntıyı görür de evde birazcık daha dikkatli olurlar. bu kızların hatta kızlar demeyelim çocukların ''xxx i romantik ve ahlaksız hayal et'' tarzı geyikler yaptıklarını bilsinler.
  • çok pahalı lan ilk defa ciddi anlamda üzülüyorum belieber* veletler adına. sonuçta metallica da babama göre "amına kodumun çocukları" idi bi dönem.
hesabın var mı? giriş yap