• merhabalar, şuan elim ayağım titreyerek yazıyorum bu satırları eğer yazım hatam olursa kusura bakmayın arkadaşlar. sözlükte açılan diğer rezalet başlıklarını okuduğum zamanlar "pehh bunun neresi rezalet be?" gibi tepkiler veriyordum. insan başına gelmeyince anlamıyormuş meğersem...

bugün istanbul'da gerçekten bunaltıcı bir hava vardı istanbul'da yaşayan yazarlar biliyordur. mesaim olması sebebiyle bu sıcakta sabahın körünte işe gitmek durumunda kaldım tabii herkes havanın bunaltıcılığından müzdarip. iç serinlemesi yaşamak için insanın aklına ilk önce dondurma geliyor elbette tatlı en hassas noktam olması sebebiyle iş arkadaşlarımla olan bu dondurma muhabbetinden baya bir etkilendim ağzım sulandı içimde garip hisler oluştu malum bir yandan da sıcak bastırıyor klima kesmiyor... yakınlarda bim olmasına rağmen yanımızda çalışan çıraklardan birini göndermek istemedim yanımızda 40 kişi çalışıyor şimdi biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar misali insanların canı çekmesin diye eve gideyim de öyle yiyeyim dedim. saat 1 oldu mesaim bitti eve geldim gelirken de terlemişim kafa derimden damlalar alnıma süzülüyor fakat frontal kemiğimin çıkıklığı ve garip fizyolojisinden dolayı alnıma gelen ter damlacıkları şakaklarımdan yanaklarıma doğru süzülüp yanağımdaki ter damlacıklarıyla birleşip sakalımdan damlamaktaydı. kan ter içindeyken markete girip insanları rahatsız etmek istemedim açıkçası hem de bu sıcakta alacağım dondurmalar bugün işe arabamla gitmemem sebebiyle açıkçası murdar olacaktı. başta da dediğim gibi damak tadı konusunda biraz hassasım erimiş bir dondurmayı yemem imkansız. tamamen eriyip oda sıcaklığı seviyesine gelmiş bir magnumu ilk market dolabından çıkan donukluğuna getirebilmem için evimde ki buzdolabımda 1 saat 23 dakika kadar bekletmem gerekiyor yani uzun iş bekleyemezdim anlayacağınız... eve geldim sürekli alışveriş yapmış olduğum getir uygulamasından dondurma sipariş etmek istedim. cornetto, nogger, frigola falan derken magnum çekti canım işte olayın en can alıcı noktası burada arkadaşlar lütfen burayı dikkatli dinleyin magnum double çikolata 95 ml ve 5,99 türk lirasıydı fakat magnum karadut & böğürtlen100 ml ve 5,99 türk lirası 1 magnumu yaklaşık 14-15 ısırık ve yalama ile bitirmekteyim. aradaki 5 ml'lik fark aynı fiyat ile yaklaşık 2 ısırık 1 yalama demekti benim için yani aynı fiyata daha uzun süre serinlik yaşayacaktım şu an itibari ile getir uygulamasına bakıyorum ve hala daha magnum karadut böğürtlen 100 ml olarak gözükmekte. neyseki hızlı bir sipariş getirme süreci var siparişimden yaklaşık 10 dakika sonra getirdiler öncelikle bundan ötürü kendilerine teşekkür ediyorum fakat dondurmayı elime aldığımda resmen şok oldum arkadaşlar 100 ml olmasından dolayı sipariş etmiş olduğum dondurma 95 ml geldi! arada %5'lik bir fark var yani yukarıda da belirttiğim gibi 2 ısırık 1 yalamalık bir farktı bu benim için. elim ayağım hala daha titremekte kendimi enayi yerine konmuş gibi hissediyorum benim gibi onbinlerce insanın 5 ml'lik farktan dolayı böğürtlenli olanı seçtiğine inanıyorum umarım sistemlerinde ki bu hatayı düzeltirler ve insanların hayallerini yıkmazlar...
  • seni cumartesi günü bile çalıştırıp 5,99 tl lik dondurma için bu kadar ağlatan sistemin ecdadını sikeyim
  • ulan ciddi sandım bir an neredeyse ana avrat sövecektim.
  • bol yalamalı bir entry olmuş tebrikler.
  • adam hayatımdan yaklaşık 1dk çaldı
  • fazladan 2 ısırık ve 1 yalama için her şeye değer kardeşim. ben de senin arkandanım.
  • hava gerçekten sıcakmış, keşke güneşte fazla kalmasaydın.
    bak gitmiş kafa
  • dost ayran tavsiye ederim.
  • yaşama sevincini ve azmini tebrik ediyor ve ayakta alkışlıyorum.
hesabın var mı? giriş yap