• maçı seyretmediğini söyleme bari dangalak. şimdilik olmamış hatalardır.
  • 45 dakikada çoğu antalya eliyle yapılan toplam 21 faul neticesinde zuhura gelen +4 dakika ile gelen gol imiş. bütün sezon boyunca yazacağınız senaryolar da bu inandırıcılıkta olacak, tahmin etmesi çok kolay.

lakin bakınız ki çirkef çirkef fauller yapa yapa beşiktaş'ı üzme ye çalışan antalya çok geçmeden ettiğini buldu. sıra size de gelecek.
  • artık şaşırtmayan hata olmayan kasıtlardır.. quaresma'nın bütün sezon kart görmemesi ile ben takibi bıraktım.. hala türkiye ligini takip edenlere allah sabır versin...
  • cüneyt çakır yine sahnede. beşiktaşlılara dalan , her 2 dk faul yapan, antalya çok sanslı.
  • henüz görülmemiştir.
    daha ilk maçı bile bitirmedik. sadece ilk yarısı oynanmış ve hakemle ilgili tartışacak bir şey yokken adam gelmiş "artık şaşırtmayan hata olmayan kasıtlardır" demiş. daha ilk maç ve sadece ilk yarısı oynanmış. ortada beşiktaş lehine tartışmalı bir hakem kararı yok. daha ilk maç...sadece ilk yarısı oynanmış...hakemle ilgili bir problem yok...
    "artık şaşırtmayan hata olmayan kasıtlardır.."
  • şu eziklere sinirlenmeyin arkadaşlar. sadece ağlamamalarını söyleyin, emzik falan uzatın.

ağlamayın ezikler ağlamayın canlarım benim.
  • önceki sezonun devam filmidir.
    (bkz: 13 ağustos 2017 beşiktaş lehine verilen penaltı)
  • biraz önceki penaltı ile umarım tinerciler uzun bir süre sessizliğe gömüler ki, biz de utanma duyguları olduğuna dair umut taşıyalım..

ikiyüzlü haysiyetsizler sizi..
  • her takıma yapılan eyyamların benzerlerini göreceğimiz hatalı kararlar bütünüdür. ancak bjk aleyhine olduğu takdirde fikret başgan'ın deyimiyle dünyayı ayağa kaldıracaklardır. hiç sevmediğim aziz başgan aynı türevde konuşunca sansasyonel şekilde depreme uğrayan medya, fikret başgan sallayınca sus-pus...
    bu arada hakemlere daha ilk maçtan tribüne açılan pankartla gerekli mesaj verilmiştir.
    (bkz: beşikaş'ı üzmeyin)
hesabın var mı? giriş yap