• tarz olmayı kol saati ile başaracağını sanan kişidir.

kol saati herkeste var artık. farklı bir tarz yaratın kendinize.
  • moda markaların saatlerini takmaz. kol saati zevki vardır.
  • saat ve kravat iğnesi=classy
  • yok ya artık kolda durmuyor, teknoloji çıktı mertlik bozuldu baba, telefonun ekranına bakıyorum ben.
  • o kollar boş kalınca bi çıplak hissediyorum kesin takılmalı sikmişim 2020'yi.
  • ayıklıyor diye sokak ağzıyla konuşanların anlayamayacağı kişi. benim çok titiz gözlemlerime göre kol saati takanlar elit kişiler. bunların işleri güçleri çok. delik çoraplılar gibi ellerinde devamlı telefon yok. bazen kafa dinlemek için, işlerini yapmak için telefonu kapatıyorlar bile. delik çoraplılar gibi instagram'da gezmiyorlar. önemli kişilerle randevuları varsa, whatsapp züppeleri gibi ceplerinden telefonu ikide birde çıkartıp saate bakmıyorlar. üzerlerinde takım elbiseyle, bileklerine göz atıyorlar. adamla el sıkışırlarken, ellerinde cep telefonu yok. kollarında saat var. delik çoraplılar anlamaz. meşgul kişiler, cep telefonlarını nereye koyduğunu bile unutur. onlar için vakit nakittir. dedelerinin köstekli saati ceplerinden çıkarması gibi ceplerinden telefonu çıkartmazlar. kol saati medeniyettir. birisiyle görüşürken saate bakmak saygısızlıktır. belli etmeden bakılır.
hesabın var mı? giriş yap