• artık canımın fiziken ve manevi olarak yanmayacağı günler diliyorum. çok yoruldum sözlük. hastanelerden yoruldum. ilaçlardan, iğnelerden, lanet kanserden yoruldum. tekerlekli sandalyeden, yürüyememekten, bacaklarımı hissedememekten, başkalarına muhtaç olmaktan yoruldum. sürekli hastalıklardan bahsetmekten yoruldum. bi parça huzur, bi parça gerçek mutluluk be...
  • allahım sen konuyu biliyorsun...

(bkz: amin)

tanım : her gecenin bir sabahı vardır.
    hadi inşallah.
  • umut ol!
  • lütfen artık hayatımı başka bir ülkede geçireyim, isviçre veya finlandiya, hadi olmadı iskoçya.

(bkz: ay olabilir mi öyle bir şey lütfen olsun çünkü)
    (bkz: yiğit özgür)
  • 10 yıl olacak “iyileşmeden donmiycem” demiştim uçakta kendime, türkiye’yi ardımda bırakırken. hemen hemen iyileştim ve iyileşmeye devam ediyorum. artık hazır hissediyorum kendimi o bir zamanlar beni çekilmez acılara düşüren yerleri insanları hayati yeniden görmek için. nasıl bir kültür soku olacak bilemiyorum ama bugünkü evime tekrar döndüğümde, neden gittiğimi ve neden evimin benim için en doğru yer olduğunu da yeniden anlamam ve kendime yeniden bir yön çizmem için iyi gelecektir diye inanıyorum. sevdiklerim ölmeden bu yıl görmek istiyorum. dileği böyle açık açık yazınca ayıp olmasın dış güçlere, gerçek olur bak dimi? atayistim, bu işler nası olur bilemiyor bensshdhsjahs
  • kaliteli bir kadın tarafından keşfedilerek sevilmek istiyorum...
  • annem eski sağlığına kavuşsun benim için her şeyden önemli olan bu. diğerleri bi şekilde yoluna girer. yaşanacağı varsa yaşanır.
  • 2020'deki kadar yalniz olmamak.
  • eskiden olsa sevgili vs derdim

şimdi sadece 2020 den kötü olmasın yeter diyorum
    dün 36 yaşıma girdim. böyle boktan bir yıl yaşamadım.
  • 2019’un aynısı olsan razıyım be 2021.
    öncelikle şu covid illetinden kurtulalım gerisi gelir.
hesabın var mı? giriş yap