• 2999 ? yaparlarsa şaşırmam.
  • 3480 lira olur tahminimce.

not: gelecek yıl bu dönemler usd kuru 9,5 lirayı görür bence.
  • bekar çocuksuz bir kişi için net 3305 lira olarak tahminde bulunuyorum.
  • valla ne kadar zam yapılırsa temel gıda urunlerine o kadar zam yapılarak misliyle vatandastan geri alınacaktir.
  • 3225.90 tl.
  • asgari ücretle geçinen bu kadar insan varken, peynirin kalıbı 70 tl iken, simide bile 2 tl verilirken, mahalle arası kuş yuvası evlere 2.000 kira istenirken, en dandik arabanın bile 70.000'den başladığı düşünülerek ayarlanması gerekir.
    ha böyle bir şey olacak mı? sanmam. belki birileri okur da gerçekleri görür diye yazdım.
  • devlet bahçeli'nin rıza ve onayıyla 2750 lira olacak olandır.

edit: anlaşılmamış bir ironi sanırım. gerileyecektir diyorum.
  • olması gereken 7500 tl
    verilecek olan 3500 civarı.

verilmeyecek yazmışlar. ocağın başında yapılan zamları iyi izleyin. muhtemelen verecekler bu rakamları. devlet vatandaşın hiç bir zaman çok iyi bir gelirle yaşamasını istemez. yaşatmak istemez daha doğru olur. vatandaşı oy kapısı olarak ne zaman görmezlerse muhtaç olarak görmezlerse, fakirlik sürdürülmezse, çalışan gerçek hakkını alırsa, işte o zaman bizler de emekli maaşlarımızla yurt dışı seyehatlari yapacağız.
  • 3.576,04 tl bak küsürat veriyorum . o kadar emin yazdım , bir kuruşta üzerinde olmayacak. koccaman reklamları olacak .. kelle lazım ..

çorbaaaaaa !!

mercimek ney aa..... ..... .......................... ..........
  • 3391,68 tl. daha yuksek belki olur ama daha aşağısı kurtarmaz.
hesabın var mı? giriş yap