• eger bütçem yeterse suriye‘ye gitmeyi planliyorum.

dolar daha fazla artmaz insallah.
  • olm hani kriz vardı lan? çıkar telefonunu?!

t: italyaların ispanyaların festivallerin havada uçuştuğu anket.
  • "dünyayı gezmek için çok paraya gerek yok. ben beş kuruşsuz beş bin ülke gezdim"ci gezgin tayfa gelmeden peşin peşin söyleyeyim. kardeşim herkes sizin gibi götünde bir avuç bok, duş almadan haftalarca gezmek istemiyor. bunu önce kavrayın. insanlar, nereye sıçacağım, nerede uyuyacağım, nerede duş alacağım düşünceleri olmadan tatil yapmak istiyor.

gel gelelim asıl konuya, bu saatten sonra benim için edirne'den öteye geçmek hayal. gidin, gezin görün, dünyaya bir kere geliyoruzcuları da ocak 2022'den sonra bu başlığa bekliyorum tekrardan.
  • açık ve net söylüyorum, zengindir!
  • güneydoğu avrupa'da, hırvatistan, karadağ, makedonya gibi yerlerde daha çok olacak kişilerdir.
  • 2019 için kuzey ve güney amerika, ortadoğu ve uzakdoğu olmak üzere 4 ülke planım vardı. önce pandemi sebebiyle iptal oldu. şimdi de bu dolar kuru yüzünden gidemem.

edit: 2019 değil 2020 olacaktı. uyaran woody'e teşekkür ederim.
  • italya'ya arkadaşın yanına giderim diyordum ama bir haftalık çok basit bir tatil için (döviz kurunun değişmeyeceğini varsayarak) yaptığım hesapla o paraya öküz alabileceğim kanısına vardım.

muhtemelen öküz de almam ama italya'ya da gidemeyeceğim.
  • aramızda aşırı zenginler var lan dememe sebep olan yazarlardır.
  • aklıma yalancıyı s**miyorlar diye oluyor bunlar bir kere ibreti alem için yapsalar olmaz böyle karikatürünü getiren yazarlarla dolu başlık
  • allah nasip ederse inşallah seks turizmi için ukrayna'ya gitmeyi düşünüyorum.

yüzce rabbim hepimize nasip etsin. amin.
hesabın var mı? giriş yap