• hayalden öte değildir ama herşey hayallerle başlamaz mı? kültür ve turizm bakanlığı için fikri sağlar'ı öneriyorum. zira önerilen kişi yaş haddinden emekli. ayrıca aytuğ atıcı gibi bir hekim dururken önerilen sağlık bakanı orada sırıtıyor.

edit: toplamda %1 oy olacak olan davidson ve babacanı görmezden geldim. bu oyla ortak olamazlar, hele ki bakanlık almaları zaten mümkün değil.
  • --- spoiler ---
    kültür ve turizm bakanlığı: deniz baykal
    --- spoiler ---

adam yaşayan ölü aq ne turizmi ne kültürü.
  • şuanda koalisyon hükümeti var zaten
  • güzel hayaldir. valla kadroya şöyle bir baktım da milan 2004-2005 kadrosu gibidir. ama zor be. bir de baykal'ın ölümsüz olduğunu gördüğümüz başlık olmuş.
  • muhalefet o kadar uzun süre örselendi ki kendileri dahi inanamıyorlar vaktinin geldiğine.

inanın arkadaşlar çünkü bir dönemin siyasal psikolojisi dönüşmekte.
    adamlar atatürk'ten daha uzun süre iktidarda kaldı. 20 yıl ne demek?
    sosyoloji epeyce dönüştü. yeni kuşak başka bir atmosferde büyüdü. yeni şeyler talep ediyor.
    bu çağa saçma sapan yasaklarla, hala interneti, dizileri kontrol altına tutmakla giriyorsan kaybedersin. çok açık.

ayrıca bırakın bir süre başkaları da yönetebilsin değil mi? vakit geldi şimdi kadroları hazır etme zamanı.

ortak bir zemin hazırlama zamanı. tercihim ideolojik saçmalıklar yerine ortak çıkarlara odaklanmak.
  • dışişleri bakanı: ahmet davutoğlu'ndan sonrasını okumadım.
  • olmaz demeyin, bu memleket nelere şahit oldu..
  • bu malum şahsın ve partisinin görev bırakacağı bir senaryoda hiçbir şey önceden öngörülemez. hiçbir şey de olması gerektiği gibi yürümez. ufacık bir ibb seçiminde olanları ve milletin tutumunu gördük. hükümet seçiminde olacakları düşünmek bile istemiyorum. allah devletimizi korusun diyorum. inşallah yanılırım.
  • kılıçdaroğlu, davutoğlu, ince ve özdağ kısımlarında kahkaha attım.

en iyi akp hükümetinden daha iyi olacağı kesindir.
  • aman abi disislerine kucuk eniste olmasin...

stratejik derinligi anamizi tekrar s.....
195 entry daha
hesabın var mı? giriş yap