şükela:  tümü | bugün
  • cumartesi günü saat 20:15’ de ali sami yen spor kompleksi türk telekom arena’da oynanacak süper lig 12. hafta karşılaşmasıdır.

umarım küslerin barışacağı bir akşam olur.
  • maça gidemeyecek varsa kombinesine talip olduğum karşılaşma. para ödemeyeceğim ama lösev gibi yardım vakıflarına bağış sms i atabilirim. maça eskişehirden geleceğim maksat hem bana bir aktivite olsun hem stat boş kalmasın. yukarıdaki arkadaşın entrysini kopyaladım ama umarım kızmaz *
    edit: ekşide ki bütün zeki arkadaşlar toplanmış bakıyorum.
  • maça gidemeyecek varsa kombinesine talip olduğum karşılaşma. para ödemeyeceğim ama lösev gibi yardım vakıflarına bağış sms i atabilirim. maça maltepeden geleceğim maksat hem bana bir aktivite olsun hem stat boş kalmasın. daha yukarıdaki arkadaşın entrysini kopyalayan yukardaki arkadaşın entrysini kopyaladım, umarım iyi olan kazanır.
  • umut bulut, hamza hamzaoğlu ve muhtemelen taraftar korkusundan dolayı sabri sarıoğlu'suz çıkacağımız maç.

sırf bu etkenlerden dolayı galatasaray'ımın fark atacağını düşünüyorum.

galatasaray taraftarının gövde gösterisi yapacağı maç.
  • taffarel yönetiminde kısır geçicek maç. geçen sene deplasmanda gaziantepspor maçına teknik direktör olarak taffarel çıkmıştı ve 89. dakikada burak yılmaz'ın golüyle 1-0 kazanmıştık. bu maçtan 1-0 veya beraberlik bekliyorum şahsen.
  • ligin en çok şut çeken ve en çok topa hakim olan takımının hocasız da olsa kazanacağı maç olacaktır. maça dair tahminlere de şuradan ulaşılabilir.
  • hamza yok, umut yok, çok eyleneceük çok.

takımı taraftarın yöneteceği maçtır.

allah yardımcımız olsun.
  • 4 atar geçeriz.
    gol falan da yemeyiz.

etoo'yu izleriz ama.

şükür bu günleri gösterenlere....
  • r. madrid- barça maçı varken koyu gs'li olarak umurumda olmayan maçtır.
  • sezonun açılış maçı. hamza yok, umut yok galatasaray için hava olumlu gözüküyor. taffarel'in denayer, jose ve sinan gümüş'e şans vereceğini düşünüyorum.