• cumartesi günü saat 20:15’ de ali sami yen spor kompleksi türk telekom arena’da oynanacak süper lig 12. hafta karşılaşmasıdır.

umarım küslerin barışacağı bir akşam olur.
  • maça gidemeyecek varsa kombinesine talip olduğum karşılaşma. para ödemeyeceğim ama lösev gibi yardım vakıflarına bağış sms i atabilirim. maça eskişehirden geleceğim maksat hem bana bir aktivite olsun hem stat boş kalmasın. yukarıdaki arkadaşın entrysini kopyaladım ama umarım kızmaz *
    edit: ekşide ki bütün zeki arkadaşlar toplanmış bakıyorum.
  • maça gidemeyecek varsa kombinesine talip olduğum karşılaşma. para ödemeyeceğim ama lösev gibi yardım vakıflarına bağış sms i atabilirim. maça maltepeden geleceğim maksat hem bana bir aktivite olsun hem stat boş kalmasın. daha yukarıdaki arkadaşın entrysini kopyalayan yukardaki arkadaşın entrysini kopyaladım, umarım iyi olan kazanır.
  • taffarel yönetiminde kısır geçicek maç. geçen sene deplasmanda gaziantepspor maçına teknik direktör olarak taffarel çıkmıştı ve 89. dakikada burak yılmaz'ın golüyle 1-0 kazanmıştık. bu maçtan 1-0 veya beraberlik bekliyorum şahsen.
  • ligin en çok şut çeken ve en çok topa hakim olan takımının hocasız da olsa kazanacağı maç olacaktır. maça dair tahminlere de şuradan ulaşılabilir.
  • 4 atar geçeriz.
    gol falan da yemeyiz.

etoo'yu izleriz ama.

şükür bu günleri gösterenlere....
  • r. madrid- barça maçı varken koyu gs'li olarak umurumda olmayan maçtır.
  • sezonun açılış maçı. hamza yok, umut yok galatasaray için hava olumlu gözüküyor. taffarel'in denayer, jose ve sinan gümüş'e şans vereceğini düşünüyorum.
  • tribünlerin yine boş olacağı, galatasaray'ın ne oynadıığnın belli olmayacağı, abuk subuk bir golle geriye düşeceğimiz ve maç boyunca geri dönüş kovalayacağımız, forvetlerin saç baş yolduracağı maç.
    bizdeki bu sikik taraftar, sikik defans ve sikik forvetle her maç aşağı yukarı aynı senaryo.
  • taffarel'in hamza hoca'nın şablonunu değiştirmeyeceği maç.

umut'u oynatır mı oynatmaz mı bilemem, ama, sabri sakat, hasta ya da aşırı moralsiz değilse kalıbımı basıyorum sağ bek çıkacak. zira, hiç kimse kusura bakmasın, denayer sağ bekte sabri'den daha iyi değil.

not : @tgs ve @sozsukutsagumusaltindir sağolsunlar, hatırlattılar, umut kart cezalısıymış. benim anlatmaya çalıştığım, umut'un tartışılır olmakla birlikte, eldeki imkanlar açısından, hamza hoca'yı itin ...üne sokan ergen gs taraftarının abarttığının aksine sabri'nin doğru tercih olduğudur.
hesabın var mı? giriş yap