• izmir bornova'da sokakta en ufak ses yok. apartmanın altında pet shop var. sokaktaki kediler mışıl mışıl uyuyorlar. bizim golden ise yanıbaşımda rüya görmekle meşgul.

halkı paniğe sevk etmek suçtur bu arada.
  • çok tesadüfen uyanıp telefona bakmam ile öğrendiğim deprem, eşimin ailesi milas'ta, hemen aradık, iyi olduklarını ama çok korktuklarını ve insanların sokakta olduğunu söylediler. ama işin tuhafı eşimi uyandırdığımda rüyamda deprem olduğunu görüyordum annemler ile beraberdim demesi de ayrıca şu an yorumlayamadığım bir malum olma rüyası, hakikaten bir deprem olmuş istersen arayalım gibi bir cümle kurabildim sanıyorum, uyku muyku kalmadı tabi.
  • didimde insanları sokağa dökmüştür,bi gözüm açık hala
  • depremin de sesi varmış bunu öğrenmiş oldum.dünyanın en korkunç sesi herhalde.allah bir daha yaşatmasın daha beterini yaşamanın düşüncesi bile yetiyor.iki saattir kalbimin çarpıntısı dinmedi.
  • eteğimizde dört kuzu ile datça palamutbükü'ne kafa dinleme tatiline gelmiştik. çocuklarımızı korkutmamak için sakinliğimizi koruduğumuz ama içimizde üçbuçuk attıran deprem... umarım hiç kimse zarar görmemiştir. ilk panik dakikaları geçtikten sonra buranın eski sakinliğine döndüğünü söyleyebilirim. çok geçmiş olsun.
  • herkese gecmis olsun. umarim boyle bir korkuyu birdaha kimse yasamaz.
  • ege'de tsunami olduğuyla yüzleştirmiş sallantıdır.coğrafya gerçekten kadermiş.ne bahtsızmışız.
  • iyi salladı haa,
    güzel salladı,
    yalnız baya salladı,
    ama iyi salladı,
    fakat ne salladı bee,
    kabul edelim güzel salladı,
    yeter lan sktrin gidin artık....
  • deprem bodrum ve yunanistan'ın koş adası arasında denizde olmuş.
    çok fena sallandık.ilk birkaç saniye geçer diye kalkmadım ama bir süre daha devam edince tırstım ve bulduğum en yakın duvar dibine çöktüm. duvara sarıldım.
    depremin hemen ardından dışarı çıktım ve hemen ikinci deprem oldu.
  • hayatimin ilk deprem tecrubesi. fethiyeden bildiriyorum. aksam odamda "burda bi deprem olsa bu dolap benim ustume duser" demistim. gecesinde tv izlerken bi anda hamakta gibi sallanmaya basladim malum bunye bilmiyo "noluyo lan icki de icmedim" diyorum bi yandan lambaya bakiyorum tik yok ama koltuk 12 adalar turunda yelken acan tekne misali. sonunda ust kattaki anneme "annneaaag" diye bagirarak kendimi yere attim tavani izliyom ne zaman ustume cokcek diye. bitti sukur ama bizim anahtarliktaki anahtar on bes dakka falan salinim yapmaya devam etti dusunun oyle bi sallandik.
hesabın var mı? giriş yap