• 22 eylül 2018 cumartesi saat 19:00 da oyananacak stsl lefter küçükandonyadis sezonu 6.hafta maçı.

göztepe'mizin enaz 1 puan alacağını düşündüğüm maç.
  • (bkz: hüseyin göçek/@likit fon)
    nşa, en kötü, 1 puanla izmir'e döneriz derken, hakemin hüseyin göçek olmasından dolayı, puan alma ihtimalimizi 0'a yakınsamış görüyorum.
    edit: hüseyin bir daha izmir'e gelme!
  • sonuç tahmini yapmanın zor olduğu maç.

maç sonunda sahadan çıkacak hiç bir skor beni şaşırtmaz, ilk golü atan maçı sırtlar, geri dönüş yapılacak bir maç olmayacaktır.

beto bu sene geçen seneki performansından uzak bir çizgide ilerliyor ve bu sene defans hattımız geçen seneye göre çok iyi, orta sahamız harika ancak trabzonspor'un en iyi hatları orta saha ve forvet

geçen sene maçı tek başına domine eden beto bu sene de aynı performansı sergilerse maçı kaybetmeyeceğimiz aşikar, gerisi orta alan mücadelesinde kazandığımız topları iyi değerlendirmemize bakıyor.
  • arda kardeşler ile hüseyin göçek'in hakemlik yaptığı bir deplasman bizim için her zaman sıkıntılı geçmiştir. deplasmanı geçtim izmir'de bile sıkıntılı geçer.

dostça bir maç olur, hakeden kazansın diyorum.

(bkz: acayip saldır göztepe)
  • senol gunes spor kompleksi’nde oynanacak karsilasmadir.

mac oncesi, trabzon’da dogup büyüyüp göztepeli olan osman abinin keyifli sohbetini hatirlayalim: https://youtu.be/chjndp6-1ly
  • yeni forvet cameron jerome'un patlamasını beklediğimiz maçtır.
    göztepe yenilirse şaşırtıcı bir sonuç çıkmaz tüm göztepeli arkadaşlar beraberliğe okeyiz diyor. bende okey derim ancak yağlarsak iddialı bir lige dönüş olur. bu sebepten neden olmasın. 2-1 göztepe alsın diyorum.
  • göztepe'nin net bir sekilde alacagi mactir.
  • trabzon 12, 13 tane atar.
  • trabzonumun 2 - 1 alacağını düşündüğüm maç.

oyna dik oyna !

edit : pontuslu diyen minzi beyinliye ithafen !

kimliğini çıkarıp tescilli konuşacaksın! oyle gotunden sallamaya benzemez bu işler!

senin göztepe ' nin kaç kupası var ? ya da avrupa başarısı? istiyorsan milattan önce kurul aq ! başarıya bakar bu işler!

daha düne kadar 2. ligteydin. gelmişsin bok atıyorsun. ayrıca palamut var yersen ;)
  • trabzon’un dik oynamasını can-ı gönülden desteklediğim karşılaşma.

göztepe.
hesabın var mı? giriş yap