• bence işin merkezi fetöcü savcıların futbol maçı yaptığı fenerbahçe tesisleri olacak. sadece tahmin.
  • gençler tatavayı bırakın işin ciddiyetine vehametine bakın.

herkesin elinde bir fetö.. ver allahım ver..
    birbiriyle dalaşan 2 adam diğerini fetöcülükle suçluyor artık memlekette..

hayır işin garibi bu işin başında olup, aynı kaptan birlikte yiyenler "kandırıldık" diyerek sıyrılırken, olan direkt ilgisi olmayanlara oluyor..

yok benim penaltım verilmedi, golüm sayılmadı, yok başkanlık seçimlerimi yıprattılar gs'ye yenildi diye fetö suçlaması mı olur ya???

bahsi geçen suç duyurusunda benim de sevmediğim insanlar var.
    ancak sırf sevmiyorum diye göz göre göre kumpas kurulmasına da göz yummak onursuzluk olur.

haa vardır kesin delili o zaman sonuna kadar gidilir ama sırf kongrede başkan seçilemedi diye sırf aleyhine penaltı verildi diye böyle bir suç duyurusunda bulunuluyorsa, ki haberde öyle olduğunu görüyoruz.
    saçmalığın daniskasıdır bu..
    karşısında durmak gerekir.
  • gerçekten (bkz: ibrahim hacıosmanoğlu) adlı zat-ı içeriyorsa sonuna kadar desteklediğim soruşturmadır.

(bkz: ibrahim hacıosmanoğlu'nun 9 ay 10 gün ceza alması)
  • http://www.cumhuriyet.com.tr/…den_suc_duyurusu.html

özet: trabzonspor eski başkanı bir alay insan hakkında suç duyurusunda bulunmuş.
  • cikarilan khk'lardan biriyle, asilsiz ihbarlar da suc kapsamina alindi. zira aksi durumda kimin kimle ne derdi varsa, "filanca kisi fetocudur" diye suc duyurusunda bulunabilirdi (ki bu turden olaylar da yasandi). bu haciosmanoglu denen mafya bozuntusunun henuz bundan haberi yok galiba. bu suc duyurusundan bir sey cikmaz. ardindan da, asilsiz ihbar sahibinin gotunden kan alirlar.
    yazarken aklima geldi. bu atanamamis polat alemdar, hakemleri staddaki hakem odasinda mahsur biraktirmis, ardindan da basina gelecekleri anlayinca dansozlugun nadide orneklerini sunmustu. muhtemelen bu olayda da benzeri seyler olur.
    (sikayet edilenleri tanimam. cuneyt cakir, kuddusi muftuoglu gibileri de hic sevmem ama mafyöz bir durgun zekalinin da, insanlarin gelecegiyle oynamasina tahammul edemem. bu olayi kimse 'ama trabzonspor'un haklarini koruyor' diye savunmasin. haciosmanoglu denen zatin yaklasik 30-40 cop futbolcu transfer ederek milyonlarca dolari pic etmesi yuzunden, trabzonspor neredeyse kayyumlarin eline dusecekti.)
  • camasir makinasi teror orgutu uyeliginden jean-jacques misse-misse'nin de kapsam dahilinde oldugu iddia ediliyor.
  • yayın ihalesinden bir gün sonra gerçekleştirilmiştir.
  • tek bir soru hakkım olaydı yahu nasıl olur da emre belezoğlu gs'de hiç kırmızı kart görmemiş olabilir derdim.

emre (evet lakabı kırmızı kartsever hırçın emre) gs'de hiç kırmızı kart görmedi mi, yoksa internetteki kaynak yanlış bir himmet mi?

(bkz: #57248384)
  • - yahu bu aziz yıldırım'dan korkulur. ne biliyorsan söyle be adam. şikeyi unutturacak dediği olay bu mudur acep?
    valla, korktum şu an.
  • cüneyt iyi hakemdi lan, ona dokunmasın soruşturması.
hesabın var mı? giriş yap