823 entry daha
  • bende 21 yaşında lisans mezunu oldum ama hiçbir faydasını görmedim aksine bu kadar erken okula başlayıp, bitirdiğim için pişmanım keşke uzatmalara girip iyice tadını çıkarsaydım
  • askerliğini de yapmıştır geleli neredeyse 1 yıl olmuştur fakat iş bulamamıştır ve kpss çalışıyordur.
  • tadından yenmez. özellikle üniversite okumanın giderek maddi manevi yük olduğunu düşünürsek iyi ki 22 yaşında mezun olmuşum diyorum.
  • üstüne sağlam bir yüksek lisans da koyarsa yolu yol olan kişidir. yalnız binadan bozma özellerde yüksek yapıp oraya buraya yazmak çok eğreti duruyor. buna dikkat etmek gerektiği düşüncesindeyim... neyse

hayat koşuşturmacanız varsa size fayda sağlayacaktır fakat diyorsanız ki işim hazır maddi yönden yüküm yok kimseye karşı bir sorumluluğum yok; sadece erken yaşta öğrenci olmanın nimetlerinden mahrum kalırsınız. zaten bu seviyedeki kişi yeni bir bölüme de başvuru yapacaktır.

şayet bu durumu yaşayan biri olarak, her yerde tecrübe sorunuyla karşılaşıyorum ama erken yaşta sektörde kendime yer bulabildiğim için de şanslı hissediyorum. hiçbir şey için geç değil ama erken başlamanın da avantajlarını kabul etmemiz gerekir. üzücü tarafı ise ömrüm boyunca yaşamadığım stresi, saç döküntüsünü son bir sene içinde sert bir şekilde yaşadım.

ek olarak bu kişi sömürüye sonuna kadar açık olan kişidir. sömürüle sömürüle doğruyu yanlışı öğrenecektir.
  • çok büyük hata yapmıştır. 23de de askerden döndüm ve her gün annem ne zaman evleneceksin sen diye başımın etini yiyor. ulan dedim keşke 3 4 yıl uzatsaydık da kafamız rahat olsaydı...
  • 81 doğumluyum dört yıllık faküktemi bitirip 2003 yılında asteğmem olarak askerliğimi bitirerek arttırdığı hede
  • içinde olamadığım gruptur. olamadığım için olsa gerek ki şuan ki fikirlerimin sebebi bu durumdur.
  • benim arkadaşım bu. kız 22 de mezun oldu 23 de avuaktlik stajını bitirdi şimdi istanbulda savcı. yanı 24 yaşında bir insan nasıl savcı olabilir saçma geliyor ama :d savcı yani.
  • la zaten standardı bu, 25 sayfa nerenizi övmüş olabilirsiniz aklım almıyor. ayrıca iyi bi bok değildir zaten kemikleriniz dile gelene kadar köle gibi çalışıp emeklide en fazla didim akyaka filan yazlık kovalayacak ve yine en iyi ihtimalle de iki yazı orda geçirip bilincinizi sonsuza kadar kaybedeceksiniz.
    gençken sapıtın gezin tozun erasmusa neyim gidin dersleri sonraki dönem alın part time çalışın insan tanıyın. benim bu ehe mehe, iyi aferin.
  • 22 yaşında 5 yıllık fakülteden mezun oldum. aferin bana.
109 entry daha
hesabın var mı? giriş yap