şükela:  tümü | bugün
 • o zaman zürafa sokakta evi olanlar yaşadı. galatasaray lisesine yakın sayılır.
 • köklü liselerin yakınında olan evlerde fiyat artışı olacaktır.

  (bkz: muazzam ülke)

  artık akp'liler gönül rahatlığıyla çocuklarımızın geleceğini s*kiyor ama çalışıyor diyebilir.
 • torpil, rüşvet ve akp kaymak tabakasına yönelik adam kayırmada çığır açacak sistemdir,

  ülke geleceği için hayırlı olması mümkün değildir.

  edit : parlak beyinli çocuklarımızı neden korumalıyız sorusunun cevabı : (bkz: #70716370)
 • simdi kimse gidip de koklu lise yakininda ev alip yatirim yapayim diye dusunmesin 3 sene sonra herkes evinden uzak liseye gidecek derler ofsaytta kalirsiniz.
 • 8. sınıfta okuyan kızım iki yıldır teog'a hazırlanıyor. başarılı bir çocuk, hedefleri var. geçen yıl ülke çapında yapılan sınavda ilçe ikincisi oldu. devlet okulunda okuyor olmalarına rağmen yabancı dile olan ilgilerinden dolayı ağabeyiyle beraber yıllardır devam ettikleri yabancı dil kursunu c2 seviyesini tamamlayarak bitirdiler. yalnız gramer değil, konuşma, yazma, dili içselleştirme pratiği de çok yüksek. sadece yaşadığı mahalle iki imam hatip lisesinin arasında kaldığı için bu sisteme göre benim çocuğum a sınıfı liselere değil, imam hatip lisesine gitmeye mecbur bırakılacak.

  sapık bir ideoloji zeminine kurulmuş, pedofiller tarafından yönetilen bir kuruma 14 yaşındaki kızımı tabii ki göndermeyeceğim. özel okula gönderecek param da yok. lazım değil, okula gitmesin. açık liseye devam eder, ben onu evde çalıştırırım. sistemi uygulamakta diretirlerse diğer aileleri de aynı şeyi yapmaları yönünde örgütleyeceğim. bir araya gelip ev okulları kurabilir, iyi öğretmenlerle milli eğitimin verebileceğinden çok daha kaliteli bir eğitimi kendi çapımızda bireysel olarak verebiliriz.

  bundan yıllar önce arkadaşlarım baş örtülerinden dolayı üniversiteye giremezlerken protestolarında onlara destek veriyordum. verdiğim destek için hiç pişman değilim, o dönem için doğru olanı yaptım. yıllar geçecek, devran dönecek. ben ve benim gibi olanların çocukları önlerine nasıl bir engel konulursa konulsun başarılı olmaya devam edecek. bu çocuklar yetişkin olduğunda günümüzdeki sistem(!) ile barışık olanlara yağmurlu havada bir damla su vermemeleri için elimden geleni ardıma koymayacağım. şimdiye kadar çocuklarıma farklılıkların zenginlik olduğunu anlattım. yanlış yapmışım. kindar nesil nasıl yetiştirilir bundan sonra görürsünüz.
 • doğudaki başarılı öğrencilere "sen doğuda kal, sefil!" denmiştir. ülkedeki fırsat eşitliğini ortadan kaldıran bir durum.

  o, hikayeleri ile gurur duyduğumuz maddi imkansızlıklar içinde dereceye giren öğrencilerin hali şimdi nice olacak?

  türkiye'de adelet her geçen gün daha da fenalaşıyor.
 • nuru ziya sokaktaki evimin kirasını tavan yaptıracak olay. seçenekleriniz şunlar: beyoğlu anadolu lisesi, galatasaray lisesi, alman lisesi, italyan lisesi, sainte pulcherie fransız lisesi, avusturya lisesi, biraz zorlarsanız saint benoit fransız lisesi.
 • eeee ne anladık biz bu si....şten? "herkes evine en yakın liseye gitsin. liseye fazla talep olursa, lise kendi sınavını yapsın..." hani sınav kalkıyordu? allahım aklıma mukayyet ol!
  açılın ekleme sı...cağım; ilköğretimden yükseköğretime herkes en yakın okulda tamamlasın, en sonunda da sıra kpss'ye gelince en yakın kurumda memurluğa başlasın.
 • sikik imam hatipler boş kalmasın diye yapılan işlere bak anasını satayım.

  öğretmenim, sizin yüzünüzden eğitimden soğudum allah belanızı versin.

  içimde eğitime dair zerre umut bırakmadınız. hem leş gibi yobaz yetiştiren müfredatınızla hem mantar gibi çoğalan imam hatiplerinizle.

  ülkenin siyasi iklimi değiştiğinde sizin yaptığınız her şeyi tek tek kazımak için elimden ne geliyorsa yapacağım.
 • fırsat eşitliğini yok edenlerin , zengini ve güçlüyü kayıranların , fakirin ve arkası olmayanın hakkını yiyenlerin allah bin türlü belasını versin !

  tanım : çalışanın , emek verenin ,kafası çalışanın önünü kapatan sistem

hesabın var mı? giriş yap