• 03.02.2022 tarihinde satın aldığım vince vişne dolgulu çikolatadan kıl çıkması rezaletidir.
    evde duruyordu yemek için açtım ve çikolatadan soğutacak biçimde kıl ya da saç artık her ne haltsa çıkması beni şaşırttı, insan içersine tırnak'da katardı aromayı arttırması için.görsel
    görsel
    görsel
    görsel
    görsel
    görsel

edit: millet rezalete değil markaya takmış kafayı, ister cino yerim ister godiva, sizi neden bu kadar ilgilendirdi bu konu? önemli olan burada gerçekten iğrenç bi durum olması.
  • (bkz: sen resulullahın ümmetisin öyle bakmayacaksın)

yerli ve milli market zincirimizi incitecek hareketlerden kaçınmalısın denilesi olaydır.
  • tırnak'da nedir ya. bağlaçları birleşik yazmayı geçtim kesme işareti ile ayırmış
  • "vince kıllı" yeni ürün.

rahmetli babam derdi ki; "oğlum yamalı pantolon, yırtık ayakkabı da giysen yediğin içtiğin en iyisinden olsun."
  • sen bu çikolatayı yiyerek zaten kendine yapacağını yapıyorsun o kıl bişey yapmaz.
  • kıl çikolatanın görünen zararı. görünmeyen kısmı için yememeyi tercih edebilirsiniz.
  • vatandaşı bir pernigotti bir godiva olmadı bir tadelle çikolata yemek yerine a101' in vince çikolatasına mecbur edenler utansın. vince çikolata nedir allasen.

yemeden önce farkettiği için tebriklerimle birlikte 9/10 puanlık rezalet.

edit: "gelmiş yine daha kaliteli marka alsaydıncılara" takanlar. her gıdanın belli bir azami/asgari fiyatı vardır. 10 tl' ye baklava. 8 tl' ye tavuk döner ayran yersen bazı sonuçlara da katlanırsın. fiyat markadan ziyade kalitedir. asgari gıda kalitesinde bir şey yiyemeyeceksem yemem. görsellerden bakılırsa bu kadar fiyat farkı sadece marka değil malzeme ve işçilik olduğunu düşünebiliriz. ayrıca bu konunun rezalet olduğunu değiştirmez.
    godiva 45 gr
    vince 80 gr
  • asıl, kılın ne kılı olduğu merak edilen olaydır. *
  • gidip ne idüğü belirsiz markaları alıp içinden o çıktı bu çıktı diye ağlıyorsunuz. içinden ya.ak çıkmadığına dua edin.
  • oha kıla bak.!! bir tık ötesi peruk çıkmasıdır.
hesabın var mı? giriş yap