• ''acımadı ki'' tayfası gelmiş yine. bir şey anlatmamış diyorlar. lan oğlumalemsiniz... olay
    eşiğimiz çok yükselmiş anlaşılan. bir şey olması için kennedy suikastini açıklaması mı gerekiyordu. insanları bu kadar mal yerine koymayın la. adam gidin sorun diyor. sanki adam emniyet teşkilatı, böyle poşet içinde her şeyin kanıtını göstermesi lazım.
    e. anlam
  • kanım dondu izlerken ya bu ülkenin geleceğini çalan aydın insanlarını katleden şerefi iki paralık leş adamlar iliklerime kadar tiksiniyorum sizden, doğduğu toprağa kanını canını her bir karışı için feda etmiş bir topluma, hangi insan evladı para için kokain için silah için neyse ne, tüm bu leş kalleşliği yapabilir ya aklım kavsaram almıyor bir orospudaki şerefin zerresi yok sizde, para için şu yapılanlara inanamıyorum inanmak istemiyorum.yok olun artık düşün şu ülkenin yakasından allahın belaları.
  • sözlüğün salaklık oranı çok artmış,başbakanın oğlu uyuşturucu ticareti yapıyor iddiası ortaya atıldı ama sayın salaklar videoda boş yapıldığını falan yazıyor buraya.

hayır yani salaksan tamam git bir köşede siktir git salaklığınla yaşa,gündeme sokulması gereken konuların önüne niye geçiyorsun asalak?
  • uğur mumcu adını duyunca kanım dondu gerçekten siyasi bir faili meçhul olduğunu biliyorduk yıllardır ama siyasi kanadın ne taraf olduğunu bilmiyoruz. şimdi de bir organize suç örgütü lideri üyesi artık fiili durumu her ne ise çıkmış “katilden once mehmet agar geldi” diyor. allahim sen aklima mukayyet ol lafini ben soyluyorum ama evlatlarini dusunemiyorum. allah onlara sabir versin. uğur mumcu'ya da gani gani rahmet eylesin... yazamıyorum düşünemiyorum...

yüreğim sıkışıyor yahu... ülkenin aydınlık geleceği için çalışmış didinmiş dürüst namuslu bir insan olarak yaşamış ve bir cinayete kurban gitmiş insandan bahsediyoruz. cenaze günü dün gibi aklımda daha çocuktum ama tvde izlediklerim gözümün önüne geliyor adı her geçtiğinde içim yanıyor ve bunca yıl aydınlatılmayan şeyin bizzat devlet tarafından net bir şekilde bilindiği söyleniyor. emniyet müdürlüğü, iç işleri bakanlığı yapmış birinin konuyu net bir şekilde bildiği söyleniyor ve bu insan hala toplum önünde makbul sayılıyor.

ülkeyi bu hale getirenler, gençliğimizi çalanlar, geleceğimizi karartanlar hemen bugün sonunuz gelsin...
  • su ana kadar izledigim en samimi sedat peker, ve en saglam videosu.
  • işler çok acayip yerlere doğru gidiyor. çok ağır ithamlar, itiraflar var. vitesi yükseltmiş belli. bugüne kadarki en ağır açıklamalarıydı.
  • köfteci yusuf mevzusunda masum olmadığını düşündüğüm açıklamalar. birileri sedat peker'i kullanarak adama 1 liralık yeri 3 liraya satmaya çalışmış belli.
  • normal şartlarda her videosunun bitimiyle mevcut hükümet yıkılır, yeni hükümet kurulur, 3 gün sonra kurulan yeni hükümet yayınlanan yeni video ile tekrar yıkılır, yenisi kurulur ve bu döngü böyle gider. ama her seferinde "yine bir şey demedi yeaa" diye doluşuluyor.

arkadaş ne geniş mezhepiniz varmış. zamanında memleketi sallayan, tüm türkiye'nin, annelerinizin babalarınızın akşam saat 9da ışıkları yakıp söndürmesine vesile olan o meşhur susurluk skandalı bugün yaşansa bu videolarda 1 saniye kendine yer bulamaz. susurluk bu anlatılanlar yanında iş bile değil, leblebi fıstık. oradan pay biçin.
  • açık ve net biden effects
    tüm dünyada kartlar yeniden dağıtılıyor
  • ben de diyorum erzincanli binali neden izmir de belediye başkanı olmak istiyor:))
hesabın var mı? giriş yap