• cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan az önce canlı yayında duyurdu, uyuşturucu kullanımı, drift gibi 3-5 kategori saydı sanırım bunlar bu durumdan yararlanamayacakmış; ancak bunlar dışında ehliyeti alıkonunan vatandaşlara ehliyeti geri takdim edilecekmiş pardon verilecekmiş ceza puanları sıfırlanıp cillop gibi.

trafik canavarlarını aranıza geri salıyoruz diyor yani; müthiş gelişme.

trafiği de artırır hem oooh mis.
  • vatandaşa sizi keriz yerine koyduk demektir.
  • imar affı, ehliyet affı, genel af falan filan derken sokakta ölsek, suçlusu yine biz olacağız artık ülkede. öyle bir aflar cenneti.
  • potansiyel kaza elemanlarına af. vergi borçları af gss devam onlar sağlıktan faydalanmasa da ödeyecek. ilginç.komik.yazık.
  • düşünülemeyecek kadar büyük bir vebal, eğer birisi ehliyetini kaptıracak kadar ceza puanı dolduruyorsa o insanın trafikte olmaması gerekir. bu af ile ehliyetini geri alan birinin kazaya karışıp karşı tarafın ölümüne sebep olması halinde, sorumlu kim olacak ?

yazık.
  • hapisteki herkesi de salın. bu ülkede iyi vatandaş olmayı yasaklasanız, kötülüğü ve vasatlığı bu kadar destekleyemezdiniz. resmen "istediğin herşeyi yapabilirsin, sadece bana oy atmayı unutma. ben gidersem sen her istediğini yapıp ceza almadan dışarda böyle gezemezsin." diyor devlet büyüklerimiz.
    iktidarda kalmak için ülkenin temellerine dinamit döşüyorsunuz ve bunun farkındasınız da. "benim olmayan ülke kimseye yar olamaz!" diyorsunuz.
  • iktidara gelmek için fetö ve pkk ile ittifak kurmaktan çekinmeyen, utanmayan tiplerin tepkisini çekecek olaydır. siyaset için terör örgütleriyle kucak kucağa dans edenler gelmiş buna siyasi çıkar için yapılan eylem yazmış. azıcık utanın lan.

bir çok kişi bu sebepten mağdur olmuştu, pişman olanlar da çoktu ve gereken de yapıldı.
  • zamanı gelince her şeyi affediyorlar. biz düzgün vatandaş olmaya hiç uğraşmayalım madem.
  • patron çıldırdı. batan geminin malları bunlar
  • zaten trafikte insanların hayatını tehlikeye atan yeterince insan var bu 10 bin kişi eklenmiş oldu. bu ülkede yaşamak kaosta yaşamaktan farksız ve kurallarına göre oynayanlar yine enayi yerine konuluyor.
hesabın var mı? giriş yap