• ilginç bir paylaşımdır. doğru mu anlıyorum, doğru mu görüyorum diye iki kez okudum. neden böyle bir şey yapılmış anlayamadım. fenerbahçe kadıköyde ev sahibi olabilir fakat bir belediyenin bu şekilde paylaşım yapması mantıksız olmuş.*
  • yahu fanatizm gözleri yine kör etmiş. fenerbahcenin hometownu olan kadıköyün belediyesi maç sebebiyle trafik sorununa dikkat çekmek istemiş. yok kadiköyde gsliler yaşamıyor muymuş yok oy filân yokmuş. cus artık ya.

neyin fanatizmi yapacağına şaşırır olmuş insanlar. bi relax bi sakin. kizacaginiza oturun yoga filân yapın bi ruhunuz dinlensin
  • gayet yerinde, net mesajdır. taraf olmayla ilgisi yoktur.
  • takımla, taraftarla ne alakası var? kadıköy'de maç olduğu zaman zaten orası şişiyor, şimdi üzerine birde derbi var daha da sıkışacak bu yüzden bir uyarı olarak bunu yazmışlar. gerçekten anlamıyorum nelerden ne anlamlar çıkarıyorsunuz.
  • bir galatasaraylı olarak yerinde ve mantıklı bir açıklama olduğunu düşünüyorum. fenerin maç günleri trafik felç oluyor. özellikle bugün derbi olduğu için muhtemelen yollar da kapalı olacak.

belediye unutanlara güzel bir hatırlatma yapmış. öküz altında buzağı aramaya gerek yok.
  • bu akım son 2 3 maçtır yapılıyor.
    #fenerinmaçıvar hashtag'ini kullanarak daha geniş kitlelere ulaşmaya hedeflediklerini düşünüyorum fakat bir yandan da fanatik ruhum kabul etmiyor bu durumu.

not: beşiktaşlıyım
  • ne varki bunda şehrinin takımının maçı var normal yani
  • kadıköy belediyesi'nin bayburtspor maçı olduğu için bayburt'un trafik durumuyla ilgili bilgilendirme yapması gerekirken fenerbahçe'nin maçıyla ilgili bilgilendirme yaptığı twittir.

bu konuda kadıköy'de yaşayan bir çankırı belediyespor taraftarı olarak kadıköy belediyesi'ne ben de çok kırıldım.
  • şu bilgilendirmeden alınan net gerizekalıdır.

bakın tekrar ediyorum net gerizekalı ve bomboş bir insandır.
  • burada art niyet aramayanın alnını karışlıyayım.

insanların fikirleri ne olursa olsun her bir bireye saygı duymak zorundasın.bu ilçede oturan hiç galatasaraylı yok değil mi amk orası bir tek fenerin yeri ? yapılan duyuruya da fenerbahçe ve galatasarayın maçı var deyip resim içinde fenerin maçı var demek nasıl bir iş bilmezlik nasıl bir çiğliktir.kadıköyü simgeleştirebilecek tek cami fenerbahçedir.sen belediyesin işini yap holiganlık değil.
hesabın var mı? giriş yap