• tarihi kapak...

edit: ölümlere sevinmek kalın kafalılara has bir iştir. kim bu kirli oyunun içinde ölüyorsa üzülmek gerekir. birine sevinip diğerine üzülmüyorsan insan değilsin.

http://imgur.com/hnldcj4
  • tarihi marihi değildir..

taraf tutmuş, aynı gün yaşanan bir diğer terörist saldırıyı görmezden gelmiştir..

edit: kapağı beğenmeyenlerin alayı ışid sempatizanı olmuş bakıyorum.. olum manyak mısınız siz, ne içiyor, ne çekiyorsunuz bu kanıya varabilmek için götelekler?

daha dün yazdığım başka bir entry'de suruç'taki patlamada hayatını kaybedenler için ağzını aleyhte açanlara sövdüm.. "oradaki neyse bu da öyledir, acı yarıştırmak köpekliktir" dedim..

bugün buraya bakıyoruz, penguen bey kaymış bir tarafa.. biz de göte göt diyoruz.. yapılmaması gerekendir diyoruz.. hele ki birlik ve beraberliğe en çok ihti... neyse..

siktirtmeyin at gözlüklerinizi.. ibneliğin lüzumu yok.. bugün bu kapakta iki olayın da yer alması gerekiyordu, almadı, bu kadar basit..

bunun üzerine "tarafsızlık istiyoruz" temalı yorum yapan insanları ışid gibi kahpe bir terör örgütüyle ilişkilendirmek en hafif tabirle orospu çocukluğudur.. ama ben öyle demiyorum yine, hadi iyisiniz ibneler..

kalplerinize iyi bakın, arada kıllarını aldırın, yoksa böyle gözlerinize kadar inip kapatıveriyor..
  • insan gerçekten bazen hayret ediyor. o oyuncakları neden oraya götürüyorlar? hakkari'deki, şırnak'taki ücra köylerde yaşayan çocukların bir tane bile oynayacak oyuncakları yokken neden oralara götürüyorlar ve neden oraya gidiyorlar? mesele oyuncak değil, hala anlamadınız mı?
  • ışid saldırısında 32 tane insan ölüyor, dergi bunu kapağına taşıyor ve "terör yanlısı" oluyor. o nasıl şey lan? ışid militanı mısınız olm siz?
  • ışid militanlarına batmış kapaktır.
  • devletin maaşlı güvenlik memurunun öldürülmesi ile sivil, silahsız gençlerin öldürülmesini aynı kefeye koyan geri zekâlıların da gecikmeden kınadığı kapak.

devlet memuru-sivil kurban farkına azıcık değindim dün: (bkz: #53370743)
  • penguen ve uykusuz zaten her zaman kürtçülere yakın durmuşlardır. kapakta şaşıracak bir şey yoktur. leman'ı söylemeye gerek bile duymuyorum.

terörün lanetlendiği bu kapağı düşünen penguen çizerleri neden acaba aynı duyarlılığı kürt hareketinde ölenler için sergilemezler? pengueni ilk çıktığından beri düzenli alırım. bir tek aktütün saldırısını kapak yapmışlardı lütfen. orda da elle tutulur bir şey eleştirilmiyordu.

yine de kapakta "oyuncak dağıtırken öldüler" kısmında bir gülme geliyor.

neyse..bu penguen'in kendi sorunu. bu sayısını almazsınız, olur biter.

edit: bu arada kürtçüler eskiden ota boka faşik faşo derlerdi. şimdi ise her önüne gelene ışid'çi diyorlar. öyle batmışlar artık.
  • ''reklam bitti, kötü oyun tekrar başlıyor, çocuklar saklanın!'' diye avazının basabildiği kadar avaz bastırmış kapaktır.
  • şeriatçılara batmış kapaktır.

olum manyak mısınız lan, milli yas ilan edilmesi gereken bir olay bu aloooo, dağdaki terörist ölmedi lan bizim çocuklar öldü. bizimkiler öldü. ışid öldürdü haberin var mı? vatandaşını ışid öldürdü.

adam kendi vatandaşının ölümüne üzülünce nasıl terör yanlısı olabiliyor anlamadım. napsalardı beğenirdiniz acaba.

ülke kafayı sıyırdı harbiden. ohal bölgesi yazmayın tercihlere gençler benden demesi. ölüp gidersiniz de mezarınızı taşlarlar.
hesabın var mı? giriş yap