• budur eleman liseden sonra çalışayım ben en iyisi demiş. anasına babasına 200 dolares kira vermiş, yine de 23 yaşına geldiğinde 80 bin dolarlık birikim yapmış. takdir edilesi azizim.
  • amerika koşullarında pek imkansız olmayan durumu gerçekleştiren delikanlıdır.

çalıştığı işten saatlik 20 dolar alıyormuş, yani 55 tl. türkiye'de asgari ücret bırak saati, günlük 55 tl değil.
  • efsanesi "i'm in a relationship right now and ı think its about time ı move out." kilit cümle ile biten ve aramıza katılan yavru.

(bkz: bir hilal uğruna ya rab ne güneşler batıyor)
  • türkiye'de hayal ötesi olan 2015 chevrolet camaro'nun abd fiyatının 55.000$ olduğunu bilmeyen yazarlarca küçümsenen birikim.
  • 22 yaşında babasının şirketini parasını bastırıp satın almış birisi olarak bıyık altından güldüğüm çocuktur. sadece geçen sene 60.000 usd kazanmış, normal o parayı aileyle yaşayarak 7 yılda biriktirmesi amerika şartlarında. ayrıca bulunduğu eyalet yüzünden paralelci denilebilir kendisine yakın zamanda.
  • adam saatte 20$ kazanıyormuş. ben mart ayından örnek verecek olursak ayda 22 tam gün, 4 de yarım gün çalışıyorum. tam günlerim 10 saat, yarım günlerim 4 saat. yani toplamda 236 saat çalışıyorum 1 ayda. bu da saatte 20 dolardan 4720 dolares yapıyor. çok iyi para. daha fazla yazamicam görüşürüz.
  • amerika'da 5.000 $'a en kral arabanın alındığını bilmeyen cahillerin eleştirdiği çocuk. 80.000 $ güzel para tebrik ederiz kendisini.
  • eleman 16 yaşından itibaren ki şu an 23 yaşında durmaksızın çalışan (haftasonu dahil) birisi şu an için kiradan çok ev almak niyetinde sanırım. başarılar ne diyelim amerikan rüyası dedikleri bu olsa gerek.
hesabın var mı? giriş yap