• yıllardır söylüyoruz bu iş taş atarak çözülmez diye müslümanların artık şeytanla masaya oturması gerekiyor yoksa daha çok canlar yitip gidecek.
  • din ticaretinin faturasıdır.
  • (bkz: zaten kuran'da yazıyor bunlar)

lucifer won, please insert coin.. allah, bu insanlara akıl fikir versin.. boş bir kuyuya taş atmak için birbirlerini eziyorlar 2015 yılında.

bu ortadoğu, 100 yıl daha adam olmaz.

edit: afp'nin suudi el ekberiye televizyonundan aktardığına göre; bakan halid, "hacılar talimatlara uysaydı, bu tip bir kaza önlenebilirdi" dedi. halid, "birçok hacının yetkiler tarafından konan programa riayet etmeden hareket ettiğini ve bunun facianın nedeni olduğunu" öne sürdü.

bu adamlara, değil hac organizasyonu halı saha maçı ayarlama izni verilmez ama işte bunlar hep petrol... kafir japonya'da, devletin yaptığı bir organizasyon esnasında 717 kişi ölse kabinece harakiri yapılırdı ama suudi bakanımız birilerine suç atmakla meşgul.
  • bir boeing 737 düştüğü zaman da ortalama aynı sayıda kayıp yaşanıyor. uçağın düşme oranlarına girmek istemiyorum.

s. arabistan'da her sene hac sırasında belli sayıda kayıplar yaşanıyor.

şimdi aradaki farka bakalım. uçak düştüğünde, ülke yas ilan edip sayısız davalar açılıyor. herkes gidenlerin ardından ağıtlar yakıyor.

ama arabistan'da ölünce herkes mutlu oluyor, oradaki kayıplar şehit sayılıyor. en ufak bir dava bile açılmıyor.

bundan sonra ne desem gg.

yoğun istek edit : ben yazdığım zaman 120-150 arası bir kayıptan bahsediliyordu. şuanda 5 adet boeing 737 zincirleme kaza yapmış kadar kayıp var.
    bu benim değil, manipülatif haber yapan ve yayan mercilerin ayıbı olarak kalsın.
  • zamanında 7.4 yetmedi mi diyenlerin takdir-i ilahi olarak adlandıracakları facia.
  • seytan wins.

please try again later.
  • "bu tür izdihamlar dünyanın her yerinde olabiliyor, siz hiç can korkusu, panik yaşamamışsınız..." diyenler var.

öncelikle deprem yok, sel yok, yangın yok neyin paniği anasını satayım, neyin can korkusu?

ikincisi bu tür izdihamlar dünyanın her yerinde olur, okey de hep aynı yerde her yıl yüzlerce kayıp verilen bir olaya artık izdiham değil, gerizekalılık denir...
  • akıllara 2011de japonyada meydana gelen 9.0 şiddetindeki deprem ve tsunami felakatinin ardından metanetle, saygıyla ve sabırla marketlerde, yardım çadırları önünde kucaklarında çocuklarıyla saatlerce ip gibi sırada bekleyen milyonlarca japonu getirmiştir https://youtu.be/3aw2uupkztw?t=1m13s
    ve evet japonların tamamına yakını ateist, dinsizler ama ahlakları tam
    dini var diye ahlaka ihtiyaç duymayacağını zanneden insanlar ve toplumlar kendilerinden ders almalı
    kimse kusura bakmasın, müslüman halkların da büyük bölümü işte bu kafada
hesabın var mı? giriş yap