• darbe gecesi gecekonduda saklanan biri için fazla cesur olan açıklamalardır.
  • sonra suriye neden boyle oldu diye dusunuyor hala bizimkiler.

yarin herkesin elinde silah olsa, rastgele silahli orgutlerin kurulmasini kim engelleyecek?
  • bi müsteşar da buna lazım nihat doğan gibi...
    sonra başlar bu da nihat gibi ağlamaya. ben pompalı demedim pembeli dedim diye ...
  • koza ipek grubuna parsel parsel ücretsiz arsa hediye etmiş kişinin "gerisini yayında açıklayacağım" diye askeri bir darbe girişimi olasılığını dizi reklamı yapar gibi konuşması. "merak ediyorsan izle". lan yayına kadar darbe olursa ne olacak? istihbaratı yayından millete mi anlatacaksın? bir darbe girişimi iddiası var, ve iktidarın bu konuda düşüncesi "ya şimdi bence yaparlarsa insanlar bunu engeller diye tahmin ediyorum, olmasa zaten engelleyen askerler filan olur yani bi şekilde ama bence zor" şeklinde mi? baya allaha emanet yaşıyoruz lan yönetenlere bak adam sanki kahvede pişpirik oynarken arkadaşıyla geyik çeviriyor..
  • o yivsiz su borusundan bozma av tüfekleriyle ancak kuş vurabileceklerini bilmeyenlerin yaptığı beyan. necip milletimiz a4 taret atışını bırak maruz kalmayı sesini duysa bence evden bile çıkamaz.

ha tabi ki darbe olmasın, ama böyle milleti fazlamak da iyi değil. yani 15 temmuzda evden noluyo lan diye çıkan, müdahale gelmeyince kalabalıklaşan bir kitle var eyvallah da. işte asker ateşine maruz kalan sivillerin halini de gördük, yapmayın etmeyin yazıktır bu millete.
  • "vatandaşın pek çoğu kendine çoluğuna çocuğuna pompalı tüfek almış"
    hayırdır arınma gecesi mi düzenliyoruz?
  • ortalık karışırsa tüyecek adam lafı.

iç savaş dediğin şey terlikle tanka vurmaya benzemez. ortalık bir karışırsa ananı babanı tanıyamazsın, kimse bugünkü halinde olmaz ve her taraftan her insan yapabileceğini aklına getirmeyeceği şeyler yapmaya başlar. bosna, suriye vb. yerlere bir baksın. kendi anasını babasını kesenlerle dolu o iç savaş tarihleri. çoğu da cani değil, normal insanlar. sadece iç savaş psikolojisine girmiş durumdalar.
  • aklıma (bkz: city of god) filmini getirdi. ürkütücü açıklama.
  • silah ve mühimmat ta burada üretilse iyidi de neyse... sonra vay efendim dış güçler.
hesabın var mı? giriş yap