• sayın ingiltere hükümeti ben ve benim gibi binlerce türk genci seve seve şöförlük yapar. lütfen bize ulaşın.

adamlar varlık içinde yokluk çekiyorlar.
  • boris johnson’ın cehapeli olduğunu kanıtlayan görüntülerdir.
  • yakında benzinin karne ile dağıtılacağının habercisidir!
  • ee süper güç olmak kolay mı? sıraya geçin amk birazdan kafanıza çay poşeti gelecek.
  • (bkz: brexit)

ingilizlerin milliyetçiliğinin başlarına açtığı bela. 21.yüzyılda mis gibi avrupa birliği üyeliğini bırakan çomarlar cezasını elbette çekecektir.

sanki tüm dünya sizin için çalışacak…

ingilizce kaynak (the guardian): https://www.theguardian.com/…n-foreign-worker-visas
  • ingiltere bizi kıskaniyür!
  • bkz. kıtlık!
  • dünden beri var olan kuyruk. yaklaşık olarak 100bin tır şoförü eksiği olduğundan dolayı ingiltere'de pek çok şey aksıyor. bugün benzini zor aldım kuyrukta beklerken. ingilizce biliyor ve tır ehliyetiniz varsa şansınızı deneyin derim.
  • euro truck simulatorcülerin gözleri yaşlı
  • olay sadece yasayla yenilenebilir etanol miktarının yüzde ona çıkarılması sonucu blending işleminin zaman almasından kaynaklanmaktadır. terminallerde stok tüm ulusun ihtiyacını karşılayacak düzeydedir her zaman olduğu gibi.

asıl sorun tesco retail istasyonlarını destekleyen esso'nun ethanol blending işleminde yavaş kalması sonucu tedarik sorunu yaşamasındadır. haliyle tesco ve sainsburys gibi marketlerden akaryakıt alamayanlar diğer tedarikçilere yönelince talep fazlası oluştu. bir hafta içinde esso normale dönecektir.
hesabın var mı? giriş yap