• yalniz galatasaray surunsun, yerlerden kalkamasin isteyen bir besiktasli olarak soyluyorum:

gol ofsayt. az once de %100'luk penalti verilmedi galatasaray'a.

bu kadarina ben bile sevinemem. ayiptir.
  • rızık reyiz girdi. ohh mis gibi maç başı ücret diyordur içinden şimdi.
  • beşiktaşlı kardeşlerimizi yine bir şekilde mağdur eden maç. sürekli mağdur oluyorlar efendim durduramıyoruz.
  • sol framede görüp üşüşen tinersporlulara dert olmuş maçtır. ulan 20 senede 3 -4 sezon iyi oynayınca götü kalkan mallar 20 senede 3-4 sezon kötü oynayan bir galatasarayı ne diye eleştirir yada yerin dibine sokmaya çalışır anlamak imkansız.
  • rızık reyiz 'in son 4 dakika oyuna girdiği maç.

topu her ayağına aldığında tribünler "rızıkrızıkrızıkrızık" diye inlese de eğlensek biraz. *
  • yalnız çok güzel oynuyoruz lan amına koyayım.
    basket takımı da barcelona'nın ağzına boşalıyor.
    tu tu tu nazar değmesin.
  • sürekli statta olduğunu belli etmeye çalışan bir arkadaş var başlıkta. tebrik mi bekliyor anlamadık. stattaysan maça bak, her pozisyondan sonra ne entry giriyosun.
  • sevgili renksiz takım taraftarlarına dert olmuş geri dönüştür. kendileri 2016 yılında müthiş geri dönüşlere ancak nail olurken galatasarayımız 1993 senesinde bundan 23 yıl önce manchester manchesterken müthiş bir geri dönüşle 3-3 berabere kalmıştır. yaşı ya da akli melekeleri sebebiyle hatırlayamayanlar için (bkz: https://m.youtube.com/watch?v=5tzozw89cnc).
    gelelim maçın yorumuna verlmeyen %100 penaltıyı, ofsayt olmasına rağmen haybeden sayılan golü görmezden gelen takımların başlarına yakın zaman da benzer hadiseler gelsin ki basın toplantılarında ağlamalarını, soyunma odalarına dalmalarını izleyelim.
    edit; 1 gün sonra oynan başakşehir maçından sonra şenol güneş uefa maçları ve lig fikstürünü eleştirerek beni haklı çıkartmıştır. başakşehirin 2. gölünün faulden sayılmaması doğrudur evet de q7nin yüzde yüz kart görmesi gereken pozisyonda, fenermaçından önce kart görmemesi peki nedir?
  • ben böyle aciz yönetimin taaa a.koyayım lig başladı başlayalı takımı dogruyorlar allah belanızı versin çıkın bir ses yükseltin tarihinde hiç bu kadar sahipsiz olmamıştı bu takım
  • benim gördüğüm galatasaray'ın buz gibi penaltısı verilmedi.

not : bjk
hesabın var mı? giriş yap