• renkliler bu fırsatı kaçırır mı, hemen açmışlar başlığı.

pozisyon editi: görmek istediğini gören(daha ağırını söylemek istemiyorum) sevgili renklilerimiz için teliften dolayı video yükleyemiyorum ama başakşehir'in 21 numaralı oyuncusu acaba neden eliyle ve koluyla oğuzhan'ın elini kolunu çekiyor. ama tabi ki renklilerimiz bunu bir fair play örneği olarak yorumluyor ve aslında mahmut oğuzhanla tokalaşmak istiyor diyor.

daha net poziyon editi: faul pozisyonu
  • kör müsünüz dediğim gol... ulan adam net şekilde kolundan çekip kendine avantaj sağlıyor. cüneyt den muhteşem hakemlik.

not: beşiktaşlı değilim
  • (bkz: başlıklarını engelle)

bir de detay ekleyelim. başakşehir'in verilmeyen golü diye bir şey yok çünkü hakem daha şutu çekmeden düdüğü çalıyor zaten. pozisyonun devamı gol olabilir ama faul işte. adam oğuzhan'ın kolunu daha pastan önce çekmeye başlıyor. maçı izlememiş adamlar gelip burada çemkirmesin bi' zahmet.
  • hayır onu geçtim 12 dakika önceki tacı da beşiktaş'a vermedi mi bu hakem? yoksa oradan 56 pas sonra gol atacaktı başakşehir.

beşiktaş'ı hakemler kolluyor abi yaaa.

ulan adamı çekip indiriyor. bunu görmemek için aşırı kör filan olmanız lazım ama işinize gelmiyor galiba. neyse göt korkusu şimdiden başlamış bazılarında.

tanım: gol olmadığı için verilmeyen goldür. futbolda bir pozisyon gol değilse o pozisyona gol verilmiyor. böyle bir kural varmış.
  • bunu idda eden en basit tabirle ya kördür yada yalancıdır.
  • hakemlerin %90'ının kaçıracağı bir faul idi. cüneyt çakır yakaladı.

cüneyt'i sevmem ama takdir etmek lazım iyi yönetti maçı.
  • lan adam oğuzhan'ın sol kolunu kapmış evine götürmeye çalışıyor. net gol falan diyor millet amk. aha izleyin,

https://twitter.com/…orts/status/802570196884062209

edit: link uçmuş. pozisyonu biliyorsunuz zaten.
  • eğer bu pozisyonu beşiktaş yakalasaydı santranın gösterileceği goldür.
  • oğuzhan'ın sol kolundan çekilmesi tersine doğru düşmesine sebep oldu. net faul!

edit: rıdvan dilmen faul dedi.
  • 1 kez izledim pozisyonu ve net faul yarrak gibi cekersen kolundan o da atar gösterir
    tersi olsa beşiktaşlılar faul değil diye aglardi o ayri ama sonuc olarak cekiyorsun kolundan amac kendine avantaj saglamak ve yan yana iken degil oyuncunun arkasindan cekersen o da gösterir ağlamaya gerek yok
    not: bir kez izledim ve galatasarayliyim
    edit: gecen sene marionun yaptigini unutmusum bu seferde faul degil diye aglamislardi klasik besiktas taraftari
hesabın var mı? giriş yap