• ibb başkanı sayın ekrem imamoğlu'nun "saplayarak" yaptığı açıklamalardır. troller dinliyor, yandaşlar izliyor; gözlerinde yaş kalplerinde sızı ile !!!
    şahsi fikrim ekrem imamoğlu'nun cumhurbaşkanlığı seçimlerine adaylığını gayri resmi ilan ettiği açıklamalardır. hayırlı olsun (inşallah)...

"biz cesareti, yurt sevgisini ve mücadeleyi senden öğrendik atam..."ekrem imamoğlu tweet'i

önemli not: başlık altında bolca kuduran aktrol bulunuyor. bu şans bir daha ele geçmez! engelle geç, az ötede kudurmaya devam etsinler..

canlı yayın 2

ibb başkanı ekrem imamoğlu: "bizim verilemeyecek hiçbir hesabımız yok. vatanseverliğimize, bayrağımıza, cumhuriyetimize olan duygularımızı sorgulayacak kişi henüz doğmadı."

imamoğlu: " yanlış bilgilerle konuşan, "aldatılan" bir cumhurbaşkanımız var."

imamoğlu’ndan erdoğan’a mektup yanıtı: "sayın cumhurbaşkanı utanılacak bir mektup arıyorsa seçimlerin hemen öncesinde cezaevinden (abdullah öcalan’dan) rakibim lehine alınan mektuba bakmalı." video
    (aboooooooovvvvvvvv)

imamoğlu'ndan soylu'ya: "bunları tespit etmiş bakan, yerinde oturuyor, gevrek gevrek basın önünde söylüyor. o kişiler de ibb'de görev mi yapıyor şu anda? hemen içişleri bakanı görevinden istifa etsin o zaman."

imamoğlu: "içişleri bakanlığı'nda oturan zat, 12 aralık'ta ibb'de 557 terörist olduğunu iddia etti, bir gün önce toplam terörist sayısının 160 olduğunu söylemişti. kendisi her verisi yanlış olan bir bakandır."

imamoğlu: "ibb'de işe giriş prosedürü bellidir başvuru yapandan adli sicil kaydı istenir. bu kayıt adalet bakanlığı'ndan alınır. soruşturma açılacaksa adalet bakanlığı'na açılmalıdır."

imamoğlu: "ne teftişi? sen bakanlıksın. tespit ettiysen kaç terörist olduğunu tut kulağından at hapse."

imamoğlu: "devletin, twitter'dan soruşturma başlattığına ilk defa şahit oldum. böyle olmaz."

imamoğlu: "cumhurbaşkanı konuştu, soylu rol kapmak istedi."
  • kele şaplağı atacağı açıklamalar olacaktır.

(bkz: ortalığı hep sen karıştırıyorsun kel)
  • utanılacak mektup varsa abdullah öcalan'ın mektubudur dedi

iyi ki rte değilim lan. bunun altından kalkamazdım
  • imamoğlu kendine zayıf bir hedef buldu ve vurdukça vuracaktır. akp içinden soylu'ya destek zaten az. bir de sedat peker açıklamaları ve soylu'nun pek çok suçlu ile fotoğrafı çıkması olayları soylu'nun itibarını dibe çekmişti. kısaca soylu siyasi intiharını yapıyor. yakında melih gökçek gibi sadece twit atar.
  • "benim mektubum utanılacak bir mektup değil. utanilabilecek bir mektup varsa o da 31 mart seçimleri sonrası rakibim için yazılan mektuptur."

topu 90'a çaktı
  • kudurt reis dediğim açıklamalardır.

not : yavaşspor.
  • süleyman soylu'nun elini görmüş ve artırmıştır.

'madem tespit ettiniz, tutuklayın. ben 15 aralıkta teftiş izni çıkardım. teftiş edilmekte bir sakınca görmüyorum, gerekirse soruşturma da açabilirsiniz. eğer bu iddiaların aslı varsa buyurun bahsi geçen insanları kulağından tutup tutuklayın' demiştir.

öyle kolay değil artık gerçekten çamur at izi kalsın siyaseti. adam açık açık her şeye cevap verebiliyor. işinizi yapmadıysanız da dönüp kendinize bakın demiştir.
  • bağırıp çağırmadan ama hakkını yedirtmeden konuşuyor şu anda. hem adalet bakanlığını hem de içişleri bakanlığını yerin dibine soktu.

cumhurbaşkanı'nın (bkz: imamoğlu utanmadan bana mektup gönderiyor) demesine utanılacak mekubun öcalan'ın mektubu olduğunu söyledi. süper cevap harbiden.
  • siyasetle hiç ilgilenmeyen kızım yayını izledikten sonra ; "içişleri bakanı istifa etmeli o zaman" dedi. başka sözüm yok.

edit: imla
  • yine birilerini kudurtacak gibi imamson. hayırlısı.

edit: hiç boşuna zırlamayın aktotoşlar. teröristler ibb'de işe başladıysa hesabını adli sicil kaydı veren adalet bakanlığı ve genişletilmiş bilgi taraması (gbt) yapan iç işleri bakanlığından soracaksınız.

yani taröristler ibb dahil herhangi bir belediyede işe girebildiyse, süleyman soylu ve abdülhamit gül ikilisinin yönettiği kurumların eksikliğinden, yetersizliğinden, ihmalinden, artık adına ne derseniz ondan girebilmiştir.

hadi sorun hesabını soylu ve gül'den de kalibrenizi görelim. yerse tabi.
hesabın var mı? giriş yap