• ne olacağı merakla bekleniyor. son durumda tahmin edilen faiz artışı olursa dolara fazla etkisi olmayacağı belirtiliyor.
  • sabah saatlerinde halihazırda doğan alım fırsatını değerlendirmek isteyenlerin alımları bir miktar yükseliş getirecektir. öğlen saatlerine kadar 8-9 kuruş bir artış benim kanaatimce kesindir. 6.20 dayanağı kırılırsa sabah alıp, bu noktada satmayı düşünenler satışlarını erteleyeceğinden yükseliş ivme kaybederek devam edebilir.
    not: kafana göre değerlendir arkadaşım, madem ytd, niye yazdım buraya.

bu arada moody's tarafından iki gündür düşürülen kredi notları vs yeni özelleştirme planı karşılaştırmasını yapabilecek öngörülü arkadaşların eyyorlamasını çok isterim.

edit: çok ilginç bir şekilde hiç bir olumlu gelişme yokken, yukarı yönlü değil, aşağı doğru bir hareket gerçekleşti. bu memlekette bir çok şeyi anlamak zor amk...
  • euro 2024 türkiye'ye verilirse baya düşebilir.
  • fed'in faiz arttırma kararı asya ve avrupa borsalarının kapanmasından sonra olduğu için, yarın bistte düşüş olabilme ihtimalini düşündürüyor. üstüne amerikan dolar endeksinde değer artışı beklentisi de var.
    usdtry'deki aşırı yükselişler artık bitti gibi ama şunu da yazın kenara. başımızdakiler ve trump imkansızı yok sayan insanlar.
    adettendir, ytd.
  • 6.01 desteği kırılırsa 5.70'lere kadar düşeceğini umduğum kur. fena dalgalandı sabahtan beri.
    % 0.50 kadar düşüşler görüldü. vaziyet alsanız iyi edersiniz.
  • düşüş dediğimiz nokta da 6.09
    ıki ay önce yok artık dediğimiz nokta.
  • über brokerlar euro 2024 türkiye'de olursa düşer diyor. bu fikir üzerinde 1 sn falan düşündünüz galiba.

6 sene sonraki şampiyonayı piyasa şimdi fiyatlar diyorsun yani?

(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik)
  • kısa bir özet geçmek gerekirse son 2 ayda para babaları paralarını 2 ye katladı, gariban millet de (gariban derken maaşla çalışan herkesi kastediyorum) üç kuruş ben de nasipleneyim derken zararın dibine vurdu. evet aynen böyle oldu. bu saatten sonra 3 kuruş artar 2 kuruş düşer.
  • yeni zirveler oncesi dolar toplama donemine hoşgeldiniz

tanım: ufak ufak alımlar ile ortalamamı düşürmeme sebep olan güzel kurdur.
hesabın var mı? giriş yap