• levent-kavacık için normaldir zira köprüde onarım çalışması var. trafik sıkışık.
  • köprüde beygir siki gibi trafik olması yüzünden gerçekleşen hadise. şoför istese de gelemiyor zaten kavacık civarına.
  • köprü çalışmaları nedeniyle felç olan trafik sebebiyle yaşandığını umduğum durum. bakınca evet, sabotaj gibi görünüyor bu tür şeyler ama yine de iyi niyetli düşünmek istiyorum.
  • istedikleri kadar yapsınlar. halkı, ekrem imamoğlu'nu seçtiği için pişman edeceklerini mi sanıyolar böyle yaparak?

olacak olan şu: böyle yapanlar kolaylıkla tespit edilerek götüne tekme basılır. dışarda onların yerine, işini hakkını vererek yapacak onlarca işsiz insan var.
  • köprünün bakıma girmesi ile alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum. evet, köprüden yazıyorum.
  • 4 tane otobüs seferinin peş peşe iptal edildiğini gördü bu gözler... bilenler bilir, 15f beykoz-kadıköy hattı, daha çok sahil yolunu kullanır ve otobana girmez. bu hattan 4 tane otobüs peş peşe iptal edilince insanlar inanılmaz derecede sıkışarak 15bk’lara binmeye mecbur kaldı. 15bk’lar kavacık’ı ve otobanı kullandığı için yolcuların hepsi korkunç bir trafiğe maruz kaldı.

şimdi size sorarım. 20’şer dakikalık aradan 4 seferi iptal etmenin mantıklı bir açıklaması var mıdır? iett amirlerinin göz göre göre sabotaj uyguladığını düşünüyorum. çünkü aksine inanmam için bir sebep yok.
  • bir sebepsiz yere işini olması gerektiği gibi yapmayan tutanak tutulur kovulur.

eğer gerçekleşirse “bizden beklemeyin” diyen mallar hükümetlerinin milyonlarca artırdığı işaizler kervanına katılır olur biter. o işi isteyen, evine ekmek götüremeyen milyonlarca insan var.

bir de siz kimsiniz amk? sanırsın hayrına taşıyo pezevenk.
  • bu bilgiler ekrem imamoğlu'na ulaştığı takdirde vatandaşa karşı yapılan en ufak pislik ve vatan hainliği var ise imamoğlu ve erdoğan gerekeni yapacaktır. kimse istanbul halkını bilinçli olarak rezil edemez.
  • geçenlerde metrobüs için de aynı hadiseler ceryan etti.
  • duzelir duzelir...
    duzelmezse duzeltilir...
    kim bilir kimin torpiliyle ise girdi adam, vefa, gonul borcu var (kendine gore)

birkac tanesi gotune tekmeyi yer, akillari baslarina gelir, yeter ki tespit edilsin
hesabın var mı? giriş yap