• haramzadeler başlığı altında paylaşılan video. vaziyet alın buralar karışacak.
    https://twitter.com/…tatus/1266037733698527232?s=20
  • olm bunlar kadar haysiyetsiz var mı dicem o da var suyun karşı tarafında da neyse. herifler at şikesi yapmış şikeden dolayı süper kupa finalini diğer şikeci abisiyle hala oynamamış kupa iade etmiş, teknik direktörü ve yöneticisi hapis yatmış, ihsan kalkavan dan bahsetmeye zaten gerek yok bir de utanmadan haramdan bahsediyorlar :)

sen şuna bizi her sene sonu kulağımızdan tutup tutup sikip 3. yapıyorsunuz desene.
  • şaşırtmamıştır. doğru ve yerinde bir paylaşımdır. 90'lı yıllardan sonra mhk ve tff kurumları ile masabaşı operasyonları sayesinde şişirilen, el altından maç kazandırılan, prefabrik, yapay, suni, sahte bir takımın ne kadar antipatik varlığa sahip olduğu herkesçe malum bir durum. videodaki "dua ve himmet" kısmı ise sokup çıkartmış sanırım. bir de "tertemiziz" ayağına yatıp da millete laf sallamıyorlar mı, beni bir gülme tutuyor*
  • 3. büyüğün paylaşımı.

(bkz: şuan ağlıyor ve tiner içiyorum biliyor musun?)
  • --- spoiler ---

muhabir: galatasaray'in şike yapmadığına kefil olabilir misiniz?
    adnan polat: hayır olamam

--- spoiler ---

hayırlı forumlar...
  • çok değil yakın tarihte türkiye kupası için at şikesi yapan kulübün taraftarının saçmalaması. bunlar böyle körler sağırlar birbirlerini ağırlar yapıp başarısızlıklarının faturasını başkalarına kesmeye çalışır görmezden geliniz.
  • futbolla pek alakam yok fakat bu paylasimdan sonra gs nin nasil bir takim oldugunu gordum . yazik alti ustu futbul hep sike yapmislar. bu serefsizlikdir.

ayrica sinayda yavrum sina sina nay sinayda sinanay hopa sinanay sarkisini neden araya koymuslar birileri entry olarak basligin altinda aydinlatirsa sevinirim. :)
  • bir boka yaramayan paylaşımdır. anladığım kadarıyla gs 3-4 tane şampiyonluk çalmış beşiktaş'tan.
    ilk iç saha maçında stad yine fenerbahçe'ye edilen küfürlerle yankılanacaktır.
  • çok doğru bir twit.
  • evrakta sahtecilik yaptığı için avrupa'dan men edilmiş, at ile şike yaparken yakalanmış kendisine şerefli falan dedirten şerefsizlerin paylaşımıdır. büyük eziklik içerisindeler de dur bakalım. kendi gecmislerine bakmadan başkalarına bok atmaya devam ediyorlar. galatasaray sizin o saltanatinizi yıktığı için şuan bu durumda.
hesabın var mı? giriş yap