• rezalet ötesi açıklamadır.

"bazı aksaklıklar" nedeniyle ileri tarihe ertelenmiş. reziller sizi. trt spor kadar olamadınız.

edit:
    kaynak: fb twitter açıklaması
    kaynak: gs twitter açıklaması
  • bu kadar güzel bi başkaldırıya ancak bu kadar rezalet bir açıklama yapılabilirdi
  • süper kupa finalinin ileri bir tarihe ertelendiğini ifade eden ancak neden belirtmeyen açıklama.

açıklamayı -haklı olarak- sert bulmayanlar var ancak cemal kaşıkçı'yı türkiye sınırları dahilinde katletti bu adamlar, aynı âkıbet açıklamanın taraflarının başına gelse arkalarında duracak bir otorite var mı bu ülkede, o da yok. o yüzden şu an daha sert bir açıklama yapılamaz eğer yurda dönünce de yapmazlarsa o zaman tenkit etmek gerekir. teşekkür kısmı da muhtemelen sarayın zorlaması.

--- alıntı ---

kamuoyuna duyurulur

cumhuriyetimizin ve türkiye futbol federasyonu’nun 100. yılını yurtdışında da kutlamak amacıyla, türk futbolunun marka değerine ve kulüplerimize katkı sağlayacak şekilde kulüplerimizle organize ettiğimiz,
    29 aralık 2023 cuma günü saat 20.45’te oynanması planlanan 2023 süper kupa müsabakası organizasyondaki bazı aksaklıklar nedeniyle kulüplerimizle birlikte aldığımız ortak karar neticesinde ileri bir tarihe ertelenmiştir.

ev sahibi ülkenin futbol federasyonu, ilgili kurum ve kuruluşlarına şu ana kadar süper kupa’nın organizasyonu için göstermiş oldukları çaba nedeniyle teşekkür ederiz.

türkiye futbol federasyonu
    fenerbahçe spor kulübü
    galatasaray spor kulübü

--- alıntı ---

kaynak fenerbahçe
    kaynak galatasaray
  • yazdım yazdım sildim ne diyeceğimi bilmiyorum.

neden teşekkür ediyoruz bu suud yetkililere onu anlamadım. türk futbolu bitmiştir, geçmiş olsun. istifa etse ne etmese ne artık.
  • ülkenin kurucusunun maç içerisinde istenmemesini bazı aksaklıklar olarak gösteren açıklama. rezil herifler
  • leş bir açıklama. açıklamada atatürk'ün adı bile geçmiyor. bir de tutmuş adamlara teşekkür ediyor davarlar.

edit: takımın ülkeye sorunsuz bir şekilde dönmesi için böyle bir açıklama yapıldığı söyleniyor.

açıklama
  • bu saçma açıklamayı silah zoruyla mı yapmışlar. özür dileselerdi bi de çıkamadıkları için. sert duruş dedik gaza geldik yan çizmişler
  • "bazı aksaklıklar" ne orospu çocukları? bir de heriflerden özür dileseydiniz.

sizin yapacağınız açıklamaya sokayım.

edit: fenerbahçeli bir kongre üyesinin böyle bir açıklaması mevcut. asıl açıklamayı türkiye'ye dönünce yapacaklarmış.
  • birilerini de mutlu etmek için yapılmış açıklamalardır.! sonuçta şu an sarayında “arap dostlarımız çok kızmış mıdır” diye içi içini yiyen birileri var.

sonuç olarak bu açıklama üzerinden kulüplere yönetilen tepkiler yersizdir;

şu an ülkenin içinde bulunduğu siyasi iklim zaten arap ve kalkınma partisinden hallice. ne kadar sert bir açıklama bekliyordunuz ki?

“götünü yıkamayı bilmeyen bu çöl bedevileri ile atatürk ve istiklal marşımız üzerinden pazarlık yapamazdık, yurda geri dönüyoruz” diyemezler;

“bazı aksaklıklar” derler.

tff nin yazdığı açıklama copy-paste yapılmış işte..

fenerbahçe'nin ve galatasaray'ın bugünkü duruşu bu açıklamanın ötesindedir.
    ben razıyım.
  • rezalet.
    tff, gs, fb, keşke kıvırmasaydınız.
hesabın var mı? giriş yap