• edit: yeter küfür etmeyin yaw. ironi yaptım.

vatan haini işçiler greve gittiğine göre ülkemizin bu en önemli projesinde biz çalışarak projenin zamanında yetişmesini sağlamalıyız.

burnumuzun dibindeki bu kutsal inşaat için 12 milyonluk istanbuldan en az 50.000 gönüllü çıkmalı.
    ücret almadan çalışacağız. yemeği kendimiz getireceğiz. tıkanan inşaat sektörüne hayat öpücüğü vereceğiz.
    hem meslek öğreneceğiz hem macera olacak. hem bizim gibi vatan severlerin tanışıp kaynaşacağı ortam olacak.

meçhul askerler olacağız. adımız bir yerde geçmeyecek. bir karşılık beklemeyeceğiz.

bu keyfine düşkün işçiler bir gün yemekte azcık yabancı madde çıktı diye olay çıkarttılar. ulan en lüks lokantada bile yemekten iplik çıkabiliyor. namussuzlar. işe girerken meslek öğrenelim yeter azıcık da harçlık alırız derler sonra maaşa 3 kat zam isterler.
    namkörler hem yatacak hem yiyecek yer bulmuşlar. şimdi bunuyorlar.

biz yer de istemeyeceğiz. her sabah evimize döneceğiz. ulaşım için servis verirlerse ne ala.
  • kutsaldan sonrasını okumadım zira müslümanım. havalimanı ülkeye sevap point değil para kazandıracak ve paraya tapanlar gitsin kutsallarını açılış tarihine yetiştirsin.

(bkz: siyasal islam)
    (bkz: hahahaha)
  • ak partiye gönül vermiş yiğitlerimizi bu kampanyaya iştirake davet ediyorum.
  • pardimiz teşkilatından bu yönde bir sms gelirse seve seve katılmak istediğim milli ve dini görev.
    vadan hayinleri bu milli ve manevi hissiyatı anlayamaz.
  • herkes üstüne alinmasin ya. arkadas vatan haini olmayan, baskalarinin iti olmayan, ülkesini seven onurlu serefli türk milletine hitap etmiş. destekliyorum. muhatap bizleriz. kırmalar onun bunun dölleri ve itleri üstüne alinmasin.
  • şakkadanak 5000 işçiyi göndereceksin bi şaşıracak vatan haaayinleri. arkasından şakkadanak bi 5000 daha göndereceksin diyecekler ki bunlarda işçi bulmak çok kolay. son hamle bi 5000 daha gönderdik mi olay tamam. büyük resmi görüp ultra über üst düzey en iyi en büyük en milli en yerli havalimanimiz için çalışacaklar. ve oyun bozulmuş olacak.

desteklediğim proje
  • ya bsg
  • nostradamus değilim sadece çomar algoritmasını çözdüm
    (bkz: #81276057)
hesabın var mı? giriş yap