24 entry daha
  • dışarıdan aldıkları destekle zirve yarışını sürdüren beşiktaş’ın kayseri’ye konuk olacağı maç.

bu destek bazen eski bir futbolcusuyla bazen de çizgiyi geçen topları devam ettiren hakemlerle oluyor.

kayserili oyuncuların ceza sahasında kendini yere atan atiba ve rıdvan gibi isimlere karşı dikkatli olması gerek.
  • oyun ve skor üstünlüğünü bilemesem bile mücadele üstünlüğünün beşiktaşımda olacağını düşündüğüm futbol müsabakası.

umarım skor olarak da ihtiyaç duyduğumuz sonucu alırız.
  • ghezzal ve aboubakar yok + bjk taraftarı fazla gaza geldi + kayseri uzun süredir kaybediyor = bjk kazanamaz
  • çok uzun bir aradan sonra beşiktaş‘ın ligde lider olabilmesi adına çıkacağı maçtır.

çok fazla eksik var hücum hattında. kontrollü oyunla bulduğumuz şansları iyi değerlendirmemiz lazım.

ben samet aybaba‘nın otobüs çekeceğini sanmıyorum zira düzgün futbol amaçlayan bir teknik direktör. ayrıca 1 puan bir işine yaramayacaktır.
  • yatma kalkma islerinin kompetani olan takimin taraftarini daha oynanmadan hoplatmaya baslamis mac.

her zamanki hadise; karsi takimin besiktas eskisi teknik direktorunun yatacagini iddia et, besiktas kazanirsa "biz demistik" kaybederse hic bir sey olmamis gibi "zaaaaa xd" diye agiz ishali ol.

hic bir sey bilmiyorsaniz acin da bakin besiktas eskisi hocalar besiktas'tan kac puan almis. buna fenerbahce de dahil. pekiyi sizin eskileriniz bugune kadar sizden kac puan aldi? en son amk cocugunun teki "malum takima yenilmek kaderimizde var" diye mac sonrasi demec veriyordu da kendisi icin calistigi kulup onurluymus ki kapinin onune koyu vermisti.

neyse; bu alagavatlari bir kenara koyarsak duzgun mac olsun, hakeden kazansin. besiktasimiz direkt rakiplerinin puan kaybettigi ve kazandigi takdirde kendisinin buyuk avantaj saglayacagi maclarda bonkor davranmayi sever. umalim ki bu sefer seytanin bacagini kiralim.

*: biz bunlari yazarken bir de hakem falan diye sacmalayanlar gelmis. yazik lan hakikaten. bu malum takimin taraftari olmak acayip zor is. omurgasiz olacaksin, arsiz olacaksin, sig olacaksin. allah yardim etsin ne diyelim...
  • ilk yarıda beşiktaşım atarsa 3-4 dahat olur dediğim maç.

kazanırsak lideriz, kaybedersek çok şey kaybederiz diyorum
  • paratorun para saçarak tetikçilik yaptırdığı kalemşörlerin dört gözle beklediği maç.
  • artik lider olma vakti geldi, 2.5 yil olmuş!!! artik oradan da kalkmamali, rakipler dökülüyor keza.
  • ligin en az gol atan takımıyla en çok gol atan takımın karşı karşıya geleceği müsabaka. eksiğimiz çok ama şampiyonluk böyle maçlardan geçer. 1-0 olsun bizim olsun diyeceğimiz maç.
  • beşiktaş ölüm kalım maçına çıksa ölür diye bi söz vardı. aklıma o geldi.
586 entry daha
hesabın var mı? giriş yap