• komedi gibi , kararı siz verin

görsel
  • kardeşim peyman sprite biscolata cola jelibon falan almışsın gelmiş burda ağlıyorsun. önceden var mıydı türkiye'de jelibon falan?

t: 5 yıl önce olsa 200 tl tutmayacak ürünlerin çok pahalı olduğunu anlatan başlık.

edit: tekrar inceledim bu nasıl liste arkadaş, tıka basa abur cubur dolu. bunların hepsini yesem ne mide kalır ne bağırsak kalır ne de şeker kalır. çok ilginç ya. hadi çocuklar için desek, bi çocuğa neden böyle bir şey yapılır anlamak da mümkün değil.
  • sağlıksız beslenmeyle ilgili yayınlarda bu fiş ibretlik olarak gösterilmeli.
  • 20 sene önce süper market yoktu. kendinize gelin lütfen.
  • ilkokul kantini için alışveriş yapılmışa benziyor. toptancıdan alsa daha karlıydı.
  • fişi okurken 4 kilo aldım.
  • #2 poşet al şükret

araç fiyatları, dolar ve diğer her şey 2 katına 3 katına 4 katına 5 katına çıktığında neden ses etmedi kimse.

#yetmezamaevet
  • 2017 yilinda asagi yukari 200 lira tutan liste. o zaman da 50 euro idi, simdi de 50 euro. artan bir sey yok. ha ulkenin alim gucu dustu, fakirlestik. o ayri.
  • bir kaç ürün hariç gerisi abur cubur çınt pıntı şeylermiş
    ama bu demek değildir ki ürünlerin fiyatı ucuzdur
  • türk halkının beslenme anlayışının özetidir bu fiş. bu kadar kertenkele yiyecekleri nasıl rahatça tüketip hayatta kalabiliyorsunuz anlamıyorum. uzun zamandır daha sürüngen bir gıda fişi görmedim. okurken kalp damarlarımdan biri tıkandı.

(bkz: genetik hastalıklar)
hesabın var mı? giriş yap