şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün izmir çiğli de meydana gelen akıl almaz olay.. malesef (bkz: alperen sakin) sıcak ve havasızlıktan vefat etmiş.
  haber
 • hiçbir mantıklı açıklama getiremediğim üzücü olay. hiç mi fark edilmez bir çocuk. bir de hostes zorunlu değil miydi bu servislere, nasıl kontrol etmez.
  ihmaller ihmaller...
  yakın zamanda bir köpeğin ölümüne, bugün de çocuğun ölümüne sebep. gitti bir can daha.
 • dolmuş şoföründen öğrenci servisi şoförü yapmaya kalkılırsa normal olan şeydir.

  ülkede hangi iş düzgün yapılıyor ki?

  edit: şoför kreş sahibinin eşiymiş, benim söylemek istediğim "dolmuş şoförü kafasıyla çocuk servisi şoförlüğü yapmak" idi. taşıdığın şey yetişkin insanlar değil küçük çocuklar, 10 katı 100 katı dikkat edeceksin.
  edit2: elbette hostes'in de suçu var, o çocukların araca iniş ve biniş süreci hostesin sorumluluğunda olan bir şey. fakat aracı kilitleyip giden de şoför, o yüzden şoföre ayrı bir küfür etmek gerek.
 • bu nasıl olabiliyor arkadaş? nasıl olabiliyor?
 • nasıl olup da tepki çekmediğini gerçekten merak ettiğim olay.
  yok aklım almıyor ya! el kadar çocuğu havasızlıktan boğup öldürüyorlar, çalışanları da tehdit ediyorlar konuşmasınlar diye.
  ulan altı üstü bi yoklama alacaksın, ne kadar zor olabilir!
  (bkz: türk milleti ve sikinin ucuyla iş yapmak gerçeği)

  yok şöyle gelişiyoruz, yok böyle ileriyiz!
  yok duble yol, yok lüks araba!
  ulan sen önce çoluğuna çocuğuna sahip çık da havadan sudan ölmesinler!
  akıllı telefon kullanmakla gelişmiş olunmuyor.

  servis otobüslerinin bile, el kadar bebelerin kreşlerinin bile mafyalaşmasına göz yumuyorlar. tepeden tırnağa rant ve mafya doldu ülke*
 • bana kalırsa işin içinde başka bir iş var dediğimdir. bir insan bu kadar salak olamaz. servisin içinde kamera da var diyorlar olay karışık baya. bu iş bilerek yapılmış olabilir. diyeceksiniz ki 3 yaşındaki çocukla kimin meselesi olur ? çocukla olmaz ama babasıyla olur vardır işin içinde birşeyler. herşey habere yansımaz.
 • sabah sabah sinirlerimi inanılmaz derecede bozan olay. inanılır gibi değil. üstelik sadece bir kaç gün önce benzer bir olay daha yaşanmıştı.

  (bkz: serviste unutulan cocuk)

  kreşler, anaokulları denetimin en yüksek olması, çalışanların en bilinçli olması gereken kurumlar. öyle ciddi bir sorumluluk ki, şahsen bana dünyaları verseler bu işe girmem. giren ve bu sorumluluğu alan da hakkını vermek zorunda. en ufak hatanın telafisi yok.
 • aile 2 sene evvel almanyadan izmire kesin dönüş yapmiş. sebebi neydi ki?

  yavrucak şuan almanyada güzel bi egitim alabilirdi.

  servis soforleri dedigin kitle tek bir ogrenciyi rakip firmaya kaptirdigi icin yani 50 lira icin meydan savaşina giriyor bu devirde. kaç kez gördüm o kavgaları. onlar icin 1 çocuk=50tl
  bu kitleye güvenmeyiniz. unuturlar da uyuturlar da.
 • kreş sahibinin olayı örtbas etmek için "saat 12 buçukta uyutuyoruz, saat 4- 4 buçuk gibi uyandırıyoruz. ama baktık ki uyanmadı; ondan sonra apar topar aldık, buraya geldik" ifadesi kan dondurucudur..
  kendisinin ve kocası olan servis şoförünün çalışma izni, ruhsatı ne varsa iptal edilmeli ve bir lokma ekmeğe muhtaç hale getirilmeliler..
 • bir türkiye klasiğidir. kısaca da her şey çok normaldir bu ülke dahilinde. hatta ne kadar ' hadi canım o kadar da olmaz ' denilen ne varsa olur, ülkemde ve hiçbir şey olmamış gibi devam eder hayat, hiç değişmeden.