• insanı hüzünlendiren görüntülerdir. 20 yıldır ne çektik be, eko başgaaaan.
  • medeniyet düşmanı çomarları çıldırtmıştır.

edit: izleyemeyenler için youtube linki geldi.
  • ağlattı. gözümden yaş pıt diye aktı..
  • siz b.ktan troll algılarıyla ekrem başkanı akp masalarında meze etmeye devam edin bizim yolumuz budur ayağını seven gelmesin gelecek başarılarda da sanki payı varmış gibi ortaya çıkmasın.
  • birileri ne kudurmuştur şimdi
  • gözlerimden kalpler çıkarak izlediğim görüntülerdir. vals zaten çok çok asil ve kibar bir dans. sahnedekiler de gerçekten profesyonel dansçı değil de belediye personeli ise helal olsun onlara. ne kadar güzel dans etmişler!! gurur duydum.
  • bazılarını mateme boğup yorgan altında payitaht abdülhamid izlemeye itecek görüntülerdir.

büyüksün imamoğlu, her şey çok güzel olacak!
  • vals ve zeybek

duygulandırmıştır.
  • ne estetik bir görüntü, mükemmel!! keşke oradan izleyebilseydim. hepsinin emeğine sağlık. seviyoruz seni ekrem başkan.
  • çok özledim şu görüntüleri çok, sanatın varolmadığı bir toplumda yaşıyormuşum hissi o kadar boğmaya başladı ki beni uzun zamandır. bu doldurulması gereken ruhu sıcak sıcak kaplayan bir boşluk gibi gerçekten, hangi inançtan olursan ol şu görüntüleri izleyip içinde bir şeylerin kıpırdanmaması imkansız ya. o kadar kaliteli o kadar coşkulu ki... ulan stadyumları dolduruyorduk biz nasıl bu hale geldik böyle hasret mi olur mk, iki üç kendini bilmez istedi diye neşemiz coşkumuz kayboldu.

nasıl bu kadar insanlığınızı kaybettiniz, bu öfke ne için ben halen anlamıyorum. kalıplarınıza neden bu kadar gömüldünüz...
hesabın var mı? giriş yap