• benim. eheh laf sokacağımı sandınız ama işte gençliğimin verdiği muzip karakterimle ters köşe oldunuz. gideyim biraz contra oynayayım.
  • benim de aynı grupta olduğum erkek. ama daha 30 yaşında iken böyleydi. arkadaşlar 30 yaşında artık orta yaşlısın derlerdi o ayrı.
  • 30+ in 40+ kismindaysa diyebiliriz ki,
    (bkz: andropoz)

genelde genc kadinlarin pesine dusmekten murekkep bi haldir.
  • genelde genç kadınların verdiği adamlardır. valla bana da bir arkadaşım söyledi :d
  • yalnızca belli şartlar altında haklı olan erkek. alkol, sigara, fast food olmayacak. en az kendi vücut ağırlığı ile belli başlı hareketleri yapabilecek(squat, bench press) bunun yanında cardio konusunda çok boş olmayacak. 200 kg leg press yapabilirken, 1 km hiit sonunda kesilmeyecek. kesinlikle anabolik steroid kullanmamış olacak ve kullanmayacak.

eğer bu şartlara benzer şartları sağlayabiliyorsa, sizin gibi gençleri her zaman sahalarda görmek isteriz. yoksa ben gencim tripleriyle, gömleğin cebinden sarkan kırmızı marlboro ile olsan olsan bir gözü toprağa bakan muhittin bey amca olursun.
  • (bkz: alice cooper)
  • abimdir bu erkek . kendisi kabul etmese de 31 yasinda. ve herkese 31 yasinda gorunmedigini kanitlamaya calisiyor. yasini gosteren biri degil zaten. daha kucuk gosterdigi konusunda herkes hemfikir. yalniz bazen beni oyle bunaltiyor ki . artik inadina " 31" sin sen diyorum ." gayet de yasini gosteriyorsun ,yasinla barisik ol " diyorum.
    tabi bu da 91 li hatunu kaptigi gercegini degistirmiyor.
  • 80 yaşındaki japonun kendini orta yaşlı saydığı ve muhtemelen haklı olduğu düşünlürse kişiye, duruma, yaşam tarzına göre değişebilir.

gerçektende 30 yaş genç sayılabilecek bir yaştır bence. 30 yaş sonrası dönem artık çocuk olmadığın bir dönem olsa gerek, yaşlı olduğun değil.
  • fitness'la alakası var mıdır bilmem ama benim bu. hatta sadece ben değil gençler de aynı şekilde görüyor.

(bkz: #49944633)
  • 32 yaşında iki çocuk babası olmama rağmen kendi kendime hep: "ben hala çocuğum" derim. genç görüyorsa sıkıntı yok bence.
hesabın var mı? giriş yap