şükela:  tümü | bugün
  • şu anda önümde duran kız için açtığım başlık. şu dakika itibariyle kadıköy’e doğru hareket halinde olan otobüste karşılaştığım ilginç insan. olay şu ki ben dışarıyı seyrederken bi anda gözüm telefonuna kaydı bu arkadaşın. tubidy isimli youtube benzeri ama arka planda çalışabilen programdan bayern münih gol müziğini açtıktan sonra maçkolik uygulamasını açtı ve bugünkü arsenal’in deplasmanda olduğu maçın önce istatistiklerini sonra karşılaştırmasını inceledi. galiba 2.5 üstte karar kıldı. gelin bi çığlık olalım ve o gözlüklü kırmızı çantalı pembe kulaklıklı saçının önü kahküllü olan arkadaşı bulalım ve uyaralım. o maç sabaha kadar oynansa 2.5 üst olmaz yapma etme. son baktığımda twitter’da philippe coutinho adlı bir profili inceliyordu.

    edit: kırmızı çantalı kızdan özür dilerim :( aylar önce bıraktığım bahis işine neden dönmemem gerektiğini bir kez daha gösterdi bana.
  • an itibariyle arsenal maçı 2.5 üstü oldu. sanırım hatun, yazar arkadaştan daha fazla futboldan anlıyor.*
  • bunu bizimle paylaştığın için teşekkürler. sayende aydınlandım aynı zamanda oldukça keyifli vakit geçirdim. kısacası okurken zevk aldım. gerek steinbeckin canlı betimlemeleri gerek dostoyevskinin depresif havası kaleminiz de mevcut. ilerki yazılarınızı merakla bekler, başarılarınızın devamını dilerim
  • coutinho nun transferini takip ediyordur. zira 160 milyon avro gibi bir paraya barçaya transfer oldu. artık barça forması giyecek. şaka maka barça neymarlı halinden daha güçlü oldu amk.
  • futboldan anlayan hatundur. arsenal'i tokatladilar ve 2.5 üstü bitti mac. *