şükela:  tümü | bugün
 • yıllar sonra edit: başlık başıma kalık!

  "bir adamla bir çocuğun ilişkisi" olarak düzeltilmelidir.
  edit: 17 ama büyük gösteriyormuş! bu iş sizin göz kararınıza bakmaz. insanların anatomik ve ruhsal olarak belli gelişim süresi ve evreleri vardır.
  birleşmiş milletler kararına göre 18 yaş altı herkes çocuktur. ve bu yaş altında biriyle ilişkiniz varsa partner diye seçtiğiniz bu kişiye yönelik muhtemel bütün duygusal veya fiziksel temaslarınız seksüel amaç güttüğünden dolayı istismardır.
  yani 32 yaşında bir yetişkin olarak kendinizden 15 yaş küçük bir çocukla beraberseniz suç işlemektesiniz. bu suç, çocuk reşit olduktan sonra bile tespit edilse "suçun işlenmeye başladığı tarih şikayet konusu olacağından" yine aynı çocuk istismarı üzerinden hesap verirsiniz.
  yani öyle yok büyük gösteriyor, yok rızası var, yok seviyor, ölüyor! yok öyle. damgalı eşek gibi gezersin sonra ortalıkta pedofili diye.

  edit2: anasının babasının yaşını referans gösteren ezikleri görüyoruz. az daha ilerle, ninen de babanı 13 yaşında tarlada doğurmuş. yürü hadi aynı mantıkla!
  ayrıca cinsel kimlik oluşumu organların gelişimini tamamlamasından menkul değildir. algı, zihinsel gelişim, doğru-yanlışı idrak etme yetisi, kendi kararlarını verebilme kabiliyeti bütününde düşünmek gerekir, sayın sübyancılık yaparken kılıf ayarlamaya çalışan yazarlar.

  debe edit: (bkz: temizlik hükümeti için imza kampanyası)
 • ideali.
 • 32 yaşındaki erkek muhtemelen kişiliksiz ve özgüven sorunu yaşayan karaktersizin tekidir.
 • (bkz: daddy issues)
 • aşksa aşkın yaşı yok, desteklenir,ha günümüz sevgililik müessesesi gibi kısa/uzun vade seks arkadaşlığıysa orospuçocukluğudur. net
 • 1 yıl sonra yasal olarak sevişebilirler.
 • kızın zorlu bir ergenlik geçirmekte olduğu pek muhtemel...erkeğin de pedofili olma ihtimali çok yüksek...hadi bunu da geçtim ne kadar mantıklı olabilir ki? 15 senede kaç iç savaş çıkmış, kaç siyasi rejim değişikliği olmuş, ne kadar doğal afet yaşanmıştır. kızımız 17 yaşına geldiğinde justin bieber konserine gitmek isterken adam motorlu taşıtlar vergisinden bahsediyor olabilir...sonuç olarak epey sağlıksız ilişki...
 • (bkz: aile saadeti)
  (bkz: tolstoy)
 • yapmayın beyler, hanımefendiler

  arada kaç yaş farkı var ve 17 lan 17 bara dahi gidemez. cinsel kimliği falan ya siktir git o yaşta herkes am, sik biliyor. bizim lugatta ilişki denince neden ilk cinsellik geliyor akıla.

  o yaşta bir ilişki yaşıyorsan bu özel olmalıdır. yani senin düşündüğün gibi düşünmeli dinlediğin müzikleri dinleyebilmeli veya izleyeceğiniz film, dizi aynı statüde olmalı. erkek 17 kadın 32 olunca owwwww hemen ama tersi sorun yok. bu tarz ilişkiye sahip olan erkek net sapıktır.