• kdv oranı % 18 ise 41,30 dolardır.
  • doları 2.76'dan hesaplarsan 113.98 tl'dir.
  • nerden baksan iyi paradır.
  • kopruden gecis icin istenen miktar olup o parayi verdim mi koprude 3 saat durup denizin ortasinda etrafi izlerim ki o da korfezi dolasmaya es deger olur.
  • körfezi dolaşsan bu para kadar lpg harcayamazsın. 57 litre amk! (ortalama bir otomobille 57 litre lpg ile 700-750 km yaparsın)
  • köprüyü 5 dakikada geçmenin bedeli, makul mu makul.
    vermek istemiyorsan 45 dakikalık arabalı vapur var 90tl
    oda olmadı bedavaya 2saatte geçersin.
  • fiyat/performans değerlendirmesi yapılmalı. fiyat çok gibi gözüksede , karayollarının kara üstü versiyonundan gidildiğini düşünürsek kaç para gaz yakacak ? yada vakit nakittir teorisine göre kaç dk tasarruf yapacaz ?

(bkz: aklımda deli sorular)
  • iyi paradır. izmit körfez geçiş köprüsü'nden geçiş için alınacak ücretmiş. feribota verilen para da çok az değil. üstelik 1 saatten fazla vakit geçiyor. hakeza körfezi dolaşmak da yine aynı süre. köprüyü kullananlar maksimum 10 dakikada karşıya geçecekler.
    (bkz: vakit nakittir)
  • bazı araçlarla sadece o köprüye verilecek parayla istanbul'dan herzamanki yollarla yalova'ya gidersin veya o parayla gitmen gereken yere uçak kullanarak gidebilirsin. paranız olsa bile verilmesi mantıksız miktardır.
    ha dersen benim çok acelem var veya o para bana koymaz seve seve ödeyebilirsin ama ben böyle uçuk bir miktarı sırf biraz erken gideyim diye vermem ayrıca vereceğim o parayla arabaya benzin koyup geze geze giderim.
    sanki köprüden geçirmiyorlar da arabayı uçağa yükleyip götürüyorlar.
  • pendikten hızlı feribotla huop 45 dakikada yalova merkezdesin.üstelik erken aldığında biletini 39 tl ye bile gelebiliyor.
hesabın var mı? giriş yap