şükela:  tümü | bugün
 • @yusayus00 adlı çaylak arkadaşımızın başına gelen tatsız bir olay. başlık açılması için rica etti kendisi.

  klasik iş bilmez türk bankalarından kısa bir kesit okuyacaksınız. müşteri memnuniyeti neydi?

  "kıt kanaat geçinen genç bir kardeşinizim. müşteri memnuniyetinin bizi getirdiği son nokta. denizbank müşteri hizmetlerinden tamamen ümidi kestiğim içim ekşi sözlük'e yazmaya karar verdim. ekşi sözlük'e de böyle olaylarda sesimiz olduğu için teşekkür ederim.

  2 aralık 2019 tarihinde denizbank’a ait fastpay adlı uygulamaya giriş yaptım. fastpay cüzdanıma bakiye yüklemek için enpara banka kartımın bilgilerini girdim. ve 141.80 tl’lik harcama yaptım. yani enpara banka kartımdan alınan ücret, fastpay bakiyesi olarak yansıtılacaktı. banka kartımın bilgilerini girdim. (komikliğe bakın. müşteri hizmetleri fastpay'e banka kartıyla yükleme yapamazsınız ki diyor. uygulamadan bi haberler.) 3d secure’dan telefonuma gelen sms kodunu da girdim ve onayladım. sonrasında fastpay bakiye olarak yansıtmak yerine, yine fastpay adlı uygulamadan kaynaklanan teknik bir hatadan dolayı banka kartımdan ücret alınmasına rağmen para, fastpay cüzdanıma yansıtılmadı. özet geçiyorum. fastpay benden parayı aldı ve fastpay hesabıma aktarmadı. para şu an onlarda. ve hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar. uygulamayı bilmiyorlar bile. telefonla görüştüm, şubeye gittim. kesinlikle hiçbir şekilde yardımcı ol(a)mıyorlar.

  ve ayrı bir rezalet daha… her gün şubelerine gidip durumu bildiriyorum. çözüm bulamadan geri dönüyorum. ve her telefon aramamda ertesi gün yine şubeye çağırıyorlar. sevgili arkadaşlar böyle bir çözüm yok. hem benden parayı alacaksın. hem de ayağına çağıracaksın. olay ayağına çağırması da değil. boşu boşuna çağırıyorlar ve yine çözemiyorlar. elimde dekont var. bakmıyorlar bile. 140 tl için ne bu tantana? işin parasında mısın diye sorarsanız, evet işin parasındayım arkadaşlar. çözümde en ufak bir yol kat edemeyen, paramı gasp eden denizbank'tan kuruşu kuruşuna paramı geri istiyorum."

  ilgili ekran görüntüleri:
  http://i.hizliresim.com/vqjvov.png
  http://i.hizliresim.com/lqgvxb.png
 • derhal yardımcı olunmasını dileğim çaylak arkadaşın başına gelmiş durumdur. denizbank'ın sözlükte zaten hesabı bulunuyor diye biliyorum, çözün şu sorunu işte. böyle bir saçmalık olur mu hiç?

  rezalet puanım 9/10.

  umarım çözerler sorunu.

  ayrıca (bkz: up) dediğim hede.
 • bu kadar kolay olay bile çözülemiyor. muhtemelen bir çalışan 5 dakika ilgilense hallolacak.

  şaka gibi ülkeyiz.