• türkiye'nin eurobasket 2013 d grubu'ndaki ilk maçı.
  • tsi. 15:30'da başlayacak mücadele. ntvspor'dan naklen yayınlanacak.
  • pek kimsenin haberinin değil de pek kimsenin sikinde olmayan maç.
  • hiç inanmadığım güvenmediğim bir basketbol milli takımı var bu turnuvada,yazıklar olsun bu hissi yaratanlara
  • hidayetin boş pozisyonda potaya gitmek yerine geri çekilerek şut atacağı maçtır.
  • ntvspor'dan naklen yayınlanacaktır.
  • neden haftaiçi ikindi vaktinden bile önce oynandığını anlayamadığım maç. arkadaş akşamların suyu mu çıktı, öğle vakti şampiyona maçı mı olur.

tabi ki izleyemiyorum.
  • bildiğin eurobasket maçıymış ya lan dedirten maçtır. ben de mal gibi hazırlık sanıyordum.
    ayrıca cenk akyol ne kadar kral adam olsa da milli takımda olmamasının politik sebeplerden olduğuna inanmıyorum. tanjevic gibi zamanında politikanın en kirli oyunlarını görmüş ve bundan nefret etmiş bir adam böyle ufak oyunlara alet olmaz.
  • grupta görece zayıf bir rakiple turnuvaya başlamanın avantaj olduğunu düşünüyorum ve turnuva ritmine adapte olamadan önce alınacak bir galibiyet önemli.

millilerin rahat kazanacağını düşündüğüm eurobasket 2013 1. maçı.
  • finlandiya'nın koponen ve salin gibi genç ama çevik ve iyi şutör kısaları varken, özellikle bizde takım da tam oturmamışken tempoyu düşürmezsek tehlikeli olabilecek maç. hele tanjevic uzun beşlerle oynar ve top kayıplarımız çok olursa maçı koparmamız zor.
hesabın var mı? giriş yap