• önceden nispeten iktidarı da eleştirirdi, artık iyice borazancıbasi oldu.
    alenen, tüm eleştirilere kulağını tıkayarak.
    bunca lafı nasıl kaldırıyor merak ediyorum.
  • "berat albayrak'ın hakkını teslim etmemiz gerekir"den sonrasını okumadığım sıçmıktır. bende hata, berat albayrak beyfendi'den sonrasını okumamam lazımdı.

bu dünyada nefret ettiğin 3 kişi söyle deseler; biri berat, diğeri kayınpederi ve ahmet olur.

edit: ben şu salgında şirket zarar etmesin diye haftanın 2-3 günü ofise gidiyorsam o günlerde de mesai saatleri kısaltılmışsa, yani hem risk alıp hem de maaşım düşüyorsa, üzerine işsizlik sigortamdan yiyorsanız, afedersiniz ama sikmişim sizin ekonominizi. bak şu aldığım nick var ya, sırf senin yüzünden berat. sana olan nefretimden. ben işe gidip risk alıyorum ve maaşım da eksik yatıyor berat. ahmet sen de iyi oku bu yazdıklarımı, yalarken de ona göre yala.

sikmişim sizin makro ekonominizi, ben cebime giren paraya bakarım arkadaş. yazıyı hala okumadım, okumayacağım da.
  • yuh hakim bey, diyecek bir şey bulamıyorum.
  • "cumhurbaşkanımızı en çok benim sevmem" eyleminde çıtayı "akp'li tüm üst düzey isimleri en çok benim sevmem" noktasına düşürmüş.

tam gaz devam.
  • yatirim araclarinin bir aylik seyrine bakalim;

dolar : 6,1'den 6,75'e
    euro : 6,88'den 7,31'e
    gram altin : 305 liradan 351 liraya cikmis

sozum ona gazetici olan bu sahis, ekonominin iyi yonetildiginden bahsediyor.

cumhurbaskaninin televizyonlara cikip iban vermesinden ve yardim talebinden bahsetmiyorum bile.

tanim : dondurma bile bu kadar yalanmaz.

duzeltme : harf hatasi
  • (bkz: deep throat)
    (bkz: cumshot)
  • aklıma eski bir magnum reklamını getirmiş köşe yazısı. hani böyle magnumu kaplayan çikolata çıtırdıyordu filan.
  • zamanında kanal 7'de anchorman olan birisinin, bu seviyelere çıkıp tutunabilmesi için yazması gereken yazıdır.

(bkz: yağdanlık)

edit: samanyolu tv yazmıştım ancak yanlış hatırlıyormuşum. düzeltme için tüm mesaj atanlara teşekkür ederim.
  • kaçınsı seviye bu lan ahmet hakan !
hesabın var mı? giriş yap