• saat 01.20 itibariyle didem arslan konukları nurettin veren ve ahmet keleş'e yorulmadınız değil mi bu gidişle bi kaç saat daha devam edeceğiz diye soruyor. akabinde arkadaşlar konuklarımıza çay getirelim diye ekliyor. o da biliyor ki "şakirtin mazotu çaydır" çayı depoya doldurdumu sabah ezanına kadar tam performans devam eder tecrübeli bir mübarek.
  • nurettin veren bombayi patlatmistir.
    2015 yilindan bahsediyor.
    "sayfalarca ifade verdim, mit ve emniyete 200 feto imami ismi verdim. sonrasinda bana dalga gecer gibi teshis etmem icin fethullah gulen' in resmini gonderdiler ."
  • özetle; cemaat ülkeye değil, ülke cemaate sızmış. ruh hastası bir imam ve avanesi şunları yaptıysa, rockefeller, rothschild aileleri dünyanın anasıyla cima ediyor olmalı.
  • didem hanim in birazdan 'pensilvanyaya bonba gibi bisey atalim' seklinde acilim getirecegini dusundugum program.
  • bildiğin gün muhabbetine çevirdi programı didem arslan. nurettin veren, fethullah gülen'in adamın birini falakaya yatırmasını anlatıyor:

n.v. : döverken kendi de fenalaştı.
    d.a.y. : beter olsaymış.
  • olm hani geçtiğimiz mart ayıydı sanırım, tayyip dediki; ben gidersem devlet çöker.

biz hepimiz dalgamızı geçtik falan. ya yemin ediyorum en baba film de yok şu plot twist
  • bir kez daha kat'i bir gerçeği gösteren program; yobaz kafa yobaz kafadır. ister mensubu olduğu camiayı bıraksın isterse şeyhine tapsın. kafa aynı kafa.

ulan madem sözde akıllandınız da bu adamları ne diye hala aklar gibi konuşuyorsunuz. nedir yani bu sürekli demokrasi cumhuriyet düşmanlığı? dinini yaşa, sana kim karışıyor. illa ki 3 5 takkeli bir arada kıssadan hisseler dinleyince mi imanınız yükseliyordu. hala devleti suçlamanın manası nedir? açıkca desenize biz cumhuriyet değerlerine sadık değiliz, her an satabiliriz sizi diye? ne farkınız var fetoculardan.

hala takkiye.
  • adamlar öyle anlattı ki içim dışım fetö oldu. şimdi aynanın karşısından geliyorum. kendimi sorguya çektim. konuş lan dedim. konuş! sana da sızdılar mı?
    yok abi dedim. vallahi sadece dersanelerine gittim. erbakanı ısrarla övdüğüm için ve atatürkü sevdiğim için sen bi değişiksin deyip afaroz ettiler.
    tamam kes traşı dedim kendime.
    şimdi de kardeşimi sorguluyorum.
    sinirlerim bozuldu.
    kusucam.
  • nurettin veren'i yıllardır takip ederim. samimi ve iyi niyetli bir çaba içerisinde. fakat ahmet keleş çok amatör. ş yle izah edeyim;
    didem arslan: şuanda akp milletvekilleri içinde fetöcü var mı?
    ahmet keleş: ben siyaseti takip etmem. var diyorlar. ben de teorik olarak kabul ediyorum. kriptoları tespit etmek çok güçtür. sızmış olabilirler.
    didem arslan: peki muhalefette var mı?
    ahmet keleş: olmaz mı. muhalefette zaten var. o kesin.

bu vatandaş iktidara gelince apolitik, muhalefete gelince herşeyi net biliyor. azcık cesur ol hoca. bak yanındaki adama, laak diye yabıştırdı (cemil çiçek) ismi. ha doğrusunu yanlışını bilmem ama, yanlış da biliyor olsa çekinmeden söyledi bildiğini.
  • ayri bir yandan prof. ahmet keles'in kravat'ini kim baglamis merak ettigim yayindir.
    o ne oyle kol gibi baglamis kim bagladi ise...
hesabın var mı? giriş yap