• baba olacak pezevenk daha elektiğini ödeyemediği evde neden çocuk yapma bokunu yemiştir.
    versinler çocuğu ben bakarım bunların yetiştireceği çocuktan bir hayır gelmez
  • "elektriği dahi olmayan bir evde hayat mücadelesi veren" eleman nesine güvenip de çocuk yapmış acaba diye, babaya daha çok kızdığım olay.
  • kıçıkırık bir mobilet kullanmak için eğitimden geçiyorsun, belge alıyorsun. annelik için hiçbir mental testten geçmiyor, eğitim almıyorsun. al sana sokuk yeni dünya.
  • kadına haklı demiyorum ama şu zamanda elektriksiz evde it bile durmaz aq.
  • gerçek kesit sütçü ali isimli bölümde işlenen hazin bir drama.
  • bir tavuk kadar bile analık duygusuna sahip olmayan kadındır. çocuğunu da alıp kaçsa belki biraz empati yapılabilirdi ama 5 aylık cocugu birakip kaçmak nasıl bir vicdan lan.
  • 18 yaşında evlenince böyle sorunların olması gayet normal gibi
  • 2 yildir evliler hala esya yok elektrik yok ama bebek var!!! sirf rahat sex yapmak icin mi evlendiler acaba? hadi öyle diyelim o zaman neden korunmadiniz arkadas! millet de burdan tepki veriyor, sanki buraya kadar yaptiklari her sey duzgunmus de kadinin terk etmesi tek olumsuzlukmus gibi! yeni kusagimiz bile hala bu noktada pes!
  • elektriği bile olmayan evde de üremeyin artık kardeşim ya. yani hangi umutla, hangi özveriyle ona ne vaat vererek çocuk yapıyorsun sen gerçekten merak ediyorum.
  • linkte bir çocuğun, çocuğunu kucağına alıp,başını küçük emrah gibi büktüğü bir fotoğraf var.hayat çok garip.üzülsem mi,kızsam mı?
hesabın var mı? giriş yap