şükela:  tümü | bugün
  • dün muharrem ince - kemal kılıçdaroğlu görüşmesinin ardından bugün alınmış karardır. kılıçdaroğlu'nun başkanlığı bırakacağını düşünüyorum toplantı sonucunda.

toplantı sonucu tek bildiğim şey ince'nin rotası netleşir. parti başkanı olamazsa muhtemelen chp içinde kazan kaldıranlar olacaktır. bir netice alınamazsa ince'nin dsp'yi yeniden gerçekleştirmesi söz konusu olabilir ve chp içinden istifa edip ince tarafına geçecek milletvekilleri olacaktır.
  • kılıçdaroğlu'nun güven tazeleyerek tekrar genel başkanlığına devam edeceğini düşündüğüm toplantı. hiç sanmıyorum koltuğu bırakacağını.
  • bu millet de öyle bir cehalet var ki atatürk mezardan kalkıp chp’nin başına geçse yine de chp ye oy vermez. boşuna uğraşmayın, bu ülkede ilim bilim teknoloji insanlık özgürlük demokrasi ve dürüstlük prim yapmaz.

edit: ahaha aktroller mesaj kutumu doldurmuş sen önce de yi ayırmayı öğren falan demişler zorlarına gitmiş anlaşılan yazdıklarım. imla kurallarına bu kadar hassasiyet göstereceğinize tüyü bitmemiş yetimin hakkını cukkalayan haramzadelere ses çıkarsanız ya?
  • bizde koltuk ya ölünce ya kaset çıkınca bırakılır bir ogrenemediniz
  • kemal koltukoğlu'nun kendi başına çalıp-oynayacağı toplantı.
  • toplantıyı bilmem de "bu millet de öyle bir cehalet var ki"yle cümleye başlayan arkadaştaki özgüven muazzam seviyede.

şimdi bunu okuyunca ne demek istendiğini de anlamayacak mesela. ama millet cahil, o değil.
  • sonucu ne olursa olsun, hiçbirşeyi değiştirmeyecek olan toplantıdır. bu ülkenin senaryosu zaten çok önceden yazılmış. herkes rolüne düşeni yapmakla yükümlü. kılıçdaroğlu gitmiş, kalmış hiç önemli değil.
  • ince başkanın, parti disiplinine gönderileceği toplantı olacak. kk ince’yi harcıyacaklar matmazel.
  • taş ve sopalarla yapılacaktır
  • bu toplantıdan çıkacak en hayırlı karar ince'nin partiden ihraç edilmesi olacaktır.
    lakin bu millete bir chp alerjisi yerleştirildi ve götünü yırtsalar görebilecekleri max %30
    ince ihraç edilsin , shp , dsp gibi bitik bir sol partinin başına geçip teşkilatlanma ile uğraşsın. kimseye eyvallah etmesin , sıra beklemesin.

belki chp hazır bir organizasyon ve devletten yardım alabilen bir parti ama chp'nin halkın nezdinde imajını düzeltmektense iyi parti benzeri bir kıyı parti kursa yine kıyılardan oyunu alır ince'cim