şükela:  tümü | bugün
  • 53 : son 1 yılda türkiye'de sağlığa zararsız biber gazı ile ölen kişi sayıdır.
  • rizenin plaka numarası
    rizesporlu ümit ozanın sırt numarası
  • türk telekom kartlarının kısa kenarının mm ölçüsü.
  • kucuklugumden beri ugurlu ve daha anlami hala aradigim sayi. hep karsima cikar orda burda cok gariptir, guzel bir asal sayidir.
  • rize'de yaşayan rizelilerin araç plakalarının ilk iki,istanbul'da yaşayan rizelilerin araç plakalarının son iki hanesi.
  • her sey olması gerektıgı gıbının huzuru.
    ev gıbı.
    yuva gıbı.
  • uc haftadir kafami nereye cevirsem gordugum sayi. cildirabilirim, saate bakiyorum 21:53; kelime oyununda kadinin kac saniyesi kaldi diye bakiyorum 53 saniye; mail atiyorum dosya 21,53 kb; sinavdan 53 aliyorum; kacinci sayfada kalmisim diyorum 53. sayfa. bunun bi anlami var mi, varsa nedir diye tirsmaya basladim artik. ya cidden anlamadigim bi mesaj veriyo evren bana, ya da ben taktim diye boyle oluyo. ya biri bunu bana anlatsin ya da bu is sonlansin artik :(
  • tam bu başlığa tıkladığım sırada saatin 23.53 olması ''ananıskm'' narası attırdı içten içe.

şaka mı lan bu dedirten olaya sebep veren sayı
  • kadıköyde bi duvardaki ekşi graffitisinin atında yazan numara ilk gördüğümde sözlükten birinin nicki sanmıştım değilmiş.
  • (bkz: elli uc)